Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

www.gulyarasi.com - Islami Medya Sitemiz

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
INsAllah hocam cunku elimizde mevcut gozyasi gecelerinin cd leri ve daha bir suru guzel filmler var InsALlah
Allah razi olsun

eylemzayi Çevrimdışı

eylemzayi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
islami marşlar bölümünde marşlar dinlenemiyor, indirilen dosya çalışmıyor
sanırım sorun var?

!sLaM4eVeR Çevrimiçi

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
evet inşAllah tüm cüzler indirilecek kardeş islami marşlardaki yollar değişti nete girme fırsatım olmadi o yüzden duzeltemedim hakkınızı helal edin inşAllah haftaya pazar yada diğer hafta ici toplu düzelticeğim..

D Çevrimdışı

DeAr-X

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ozaman hayırlı olsunn şimdiden bakalım ama ben oradan kendi sitemede link atmak isterim yardımcı olurmusunn
kardeş site olarakkk

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
islam abiyle görüşsen daha fazla yardımı dokunur sanırsam. ona özelden pm atabilirsin...

D Çevrimdışı

DeAr-X

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
sagol delii sizinde paylaşımlarınızı beklerim giff yapın buranıın ismini imza olarak sitede de buranın reklamı olur
bakmak istersen www.kralarsiv.net dini bölümü doldurmak çok istiyorum... allah tüm dini yayma faliyeti gösteren kardeşlerimizden razı olsun

!sLaM4eVeR Çevrimiçi

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
kardeş sizi msnime ekledim bugunlerde çok meşgulum inşaAllah biraz beklerseniz döküman konusunda yardımcı oluruz.

D Çevrimdışı

DeAr-X

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
tamam kardeş beklerim herzaman haması görüyormusunuz bu arada heçç

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
şu sıralar siteye sık takılıyor. buradan ulaşabilirsiniz...

!sLaM4eVeR Çevrimiçi

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
evet siteye saldırı var.. Ne guzel saldırı da almaya basladık ;)ama inşaAllah bisey olmaz.. Bir kac gün işim var inşAllah yarın aksam girip düzeltirim. Kusura bakmayın..

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
kim saldırıyor yine ve kimler çekemiyorki öyle :benkizgin