Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Lübnan'daki Cemaat-i İslami ve Kanadı Fecr Kuvvetleri Hakkında Bilgi Verir misiniz?

Abdullah4 Çevrimdışı

Abdullah4

My leader is the Prophet, my Lord is Allah,
İslam-TR Üyesi
Dikkatli ol kardeşim bizi unutma biz buradayız

M Çevrimdışı

Muhammed Türk

Üye
İslam-TR Üyesi
Nerede abi anlamadım ama dikkat ederiz inşeAllah. Kimseyi tanımıyorum zaten. lübnan-saida bölgesinde bşr merkezlerini buldum oraya giderim. İdlib için çok uğraştım ama Kimseyi tanımadığımdan gidemiyorum oraya
İdlib şuanda HTŞ kontrolünde sanırım. HTŞ başkanı ceylani, "amerikayla bizi ortak çıkarlar bir araya getirmektedir" demiş. Telegramda İdlib Hakikatleri adlı kanaldan okuduğum kadarıyla.

Hasan hüseyin el-konyevi Çevrimdışı

Hasan hüseyin el-konyevi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
İdlib şuanda HTŞ kontrolünde sanırım. HTŞ başkanı ceylani, "amerikayla bizi ortak çıkarlar bir araya getirmektedir" demiş. Telegramda İdlib Hakikatleri adlı kanaldan
Allah mücahitlerin ayağını sabit kılsın. Fitne var ise Allah hepsinin yardımcısı olsun. Ateşli zamanlardan geçiyoruz Allah hepimizin yardımcısı olsun

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin

Hasan hüseyin el-konyevi Çevrimdışı

Hasan hüseyin el-konyevi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi

Allah razı olsun abi zahmet verdik

Ebu_ kuteybe Çevrimdışı

Ebu_ kuteybe

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
İdlib şuanda HTŞ kontrolünde sanırım. HTŞ başkanı ceylani, "amerikayla bizi ortak çıkarlar bir araya getirmektedir" demiş. Telegramda İdlib Hakikatleri adlı kanaldan okuduğum kadarıyla.
Bu yalan bir haber ,şuan orda olmanı isterdim .gerçekleri görmen için rabbim müslümanlara selamet versin ,medya bütün cihad beldelerini kötûlüyor.
Tarık Ebu Abdullah hocanın bir cümlesi var bu cihad meydanlarında fitne var diyenlerin hepsi oturuyor ,onlar gelsinler cihad etsinler bizler onlara da biaat eder savaşırız diyor,gerçekten şuan o durumun içinde olanlardan bilmek daha iyi biz kardeşlerimizden çok münafık ve kâfirlerin medyasına inanıyoruz rabbim hayırla duzeltsin bizi

M Çevrimdışı

Muhammed Türk

Üye
İslam-TR Üyesi
Bu yalan bir haber ,şuan orda olmanı isterdim .gerçekleri görmen için rabbim müslümanlara selamet versin ,medya bütün cihad beldelerini kötûlüyor.
Tarık Ebu Abdullah hocanın bir cümlesi var bu cihad meydanlarında fitne var diyenlerin hepsi oturuyor ,onlar gelsinler cihad etsinler bizler onlara da biaat eder savaşırız diyor,gerçekten şuan o durumun içinde olanlardan bilmek daha iyi biz kardeşlerimizden çok münafık ve kâfirlerin medyasına inanıyoruz rabbim hayırla duzeltsin bizi

Bu kardeş esir kampındaki bacılarımızı kâfirlerin esaretinden kurtarmaya çalışan bir kardeş anladığım kadarıyla.
Bu videodaki kardeş, HTŞ'nin zindanlarında işkenceler yapıldığını söylüyor ve HTŞ' li bir komutanın esir kampındaki bacılarımıza "harici" dediğini de söylüyor.

Ebu_ kuteybe Çevrimdışı

Ebu_ kuteybe

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi

Bu kardeş esir kampındaki bacılarımızı kâfirlerin esaretinden kurtarmaya çalışan bir kardeş anladığım kadarıyla.
Bu videodaki kardeş, HTŞ'nin zindanlarında işkenceler yapıldığını söylüyor ve HTŞ' li bir komutanın esir kampındaki bacılarımıza "harici" dediğini de söylüyor.
Bu kişiyi özel olarak tanıyor musun kardeşim ?