Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

www.gulyarasi.com - Islami Medya Sitemiz

T Çevrimdışı

tevhide

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
hayırlı akşamlar.ben bu siteye ulaşamıyorum yabancı bir site ile karşılaşıyorum bir sorun mu var acaba aeo

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
bizle alakalı olmayan domain sunucusundan kaynaklanan bir durum hemen irtibata geçip düzeltmeye çalışacağız uyarı için tşk ederim.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Selamun aleykum, www.gulyarasi.com adlı medya sitemiz tekrardan hizmete girmiştir. Bugün itibari ile sunucu değiştirilmiş olup dosyalar taşınmıştır.

Hepimize hayırlı olsun. insAllah bir daha bu tür işlemlere gerek kalmaz.:cemaat

A Çevrimdışı

ANDOLSUN

Üye
İslam-TR Üyesi
ve aleykum selam kardeşim hayırlı olsun yeni sunucuda inşeAllah hizmete sorunsuz devam edersiniz. Ben ilk gülyarasina marş dinlemek için girmiştim. Ordan islami-tr ye gelmek nasip oldu.

S Çevrimdışı

Sa'd Bin Ebi Vakkas

Üye
İslam-TR Üyesi
Allah daha hayırlı işler çıkarmanızı ve büyük kitlelere hitap etmenizi, bu evrede karşınıza çıkacak sorunlardan Allah'ın izniyle başarıyla geçmenizi, doğru ilmi bizlere kazanmayı, sizlerede bu site aracılığıyla kazandırmayı Rabbim nasip etsin inşaAllah. Allah yâr ve yardımcınız olsun kardeşlerim. Allah cümlemizden razı olsun inşaAllah. Allahumme amin..