Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

www.gulyarasi.com - Islami Medya Sitemiz

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
baya karışık geldi bana :huhuuhuu nese size kolay gelsinnn.. :üzgünüm

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
zamanla alışırız inşaAllah... gül yarası ile alakalı paylaşımlarınızı ve yardımlarınızı bekleriz... ::

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
hocam biraz yavas gibi geldi sanki problem bizde sitedemi yoksa benmi tam anlamadim zaten henuz geziniyorum dinliyorum ama biraz acilmasi uzun suruyo gibi

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Normalde açılması hızlı..Sadece anasayfa az tutukluk ediyor yoksa içini gezmek özellikle online kuran dinlemek gayet hızlı (başka sitelere göre)

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
islam abi. fon muzik varmi burda? ben aradim ama bulamadim :üzgünüm
bi bölüme fon eklesek olurmu??

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
kardeş sitemizin yayınında insaAllah calgili müzik yada onu anımsatan müziklerle alakalı döküman aktarımı yapılmayacaktır. Daha çok kuran ve islami bilgiler olucaktır.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Genel anlamda islamda haramlama olmayan temel şeyler eklenecek.

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
tamamda abi, her fon haram degilki. tabiki calgili - malgili seyleri istemiyoruz. ama fon muzik lazim bazen. hani böyle a$iri olmayanlardan varya. dini siirlerin fon muzikleri....
hic mi koyamayiz? :huhuuhuu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
islamda çalgılı aletlerle ilgili hüküm geneldir. bu nedenle herhangi bir çalgılı enstrumantel vs. eklemeleri olmayacak. bunlara çalgılı ilahi ezgi ve marşlarda dahil. herşey kuran ve sünnet ışığında meşru ölçülere içerisinde olucak ALLAHın izniyle... :eek:ynok

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
bu aslinda en guzeli cunku insan ister istemez nefsine bi an da olsa yenik dusebiliyor hazirlayan herkesin ellerine ve emegine saglik cok guzel olmus Allah razi olsun

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
tamam tamam "sifir" cigimda anladi :çinli

bende foruma kabe imamlarin okudugu sureleri yüklerim biiznillah .... :tekbir :tekbir :tekbir

selametle menzile...

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bu arada yanlislik yapmisim yukarida "her fon muzigi haram degildir" yerine aslinda "her fon muzigi haram degildirki" diyecektim, estf. kusuruma bakmayin ins.
hazal ablamda hakli aslinda....

esselamu aleyküm

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Arkadaşlar bölümler inşAllah hafta sonuna tek tek eklenecek ve süreç boyunca devam edicek..

Buradan hangi bölümün açılmasını isterseniz ekleyebiliriz..

Dosya uzantısı olarak wmv çalışmıyor dedin tam olarak uzantının ismini verirmisin eğer yanlış dosya eklenirse site hata veriyor tüm dosyalar eklenebilir normalde ancak giriş vermemiz lazım..

Eklediğin dosyaların uzantılarını yazarsan toplu olarak sevinirim.

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
gulyarasinda kabe imamlarinda sorun yasiyorum siz dinleyebiliyormusunuz kardeslerim ya anlamadim , acilmiiyor, burdan takip edeyim dedim :üzgünüm