Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Günlüğü...

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Kimseyi aşağıladığı yok,sana yapılan şakanın farkında değilsen veya bu tarz şeylere tahammülün yoksa kendisine benle muhatab olma dersin.Suyu bulandirmaya gerek yok.Herkes senin gibi ciddi değil.

@Alketa bu üyemizle muhatab olma.Konu burda kapansın.

Tanidigim kisiler/ sizler) disinda kimseyle muhattap olmayacağım abi.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Konunun @Alketa ile alakası bile yok, hatta forumdan birisi ile de alakası yok, atıf yaptığım kişi forum dışındna meşhur bir kişi. Eğer gerçekten bu kadar hassasiyet sahibi olsaydın sayın moderatör, bana bi zahmet özelden ulaşır ve kimi kastettiğimi sorardın, burada saçma sapan yorum yapıp canımı sıkmak yerine. Sazanlığın alemi yok. Bana suyu bulandırma diyorsunuz ancak suyu şu anda sizden başka bulandıran yok. Alakasız kişileri etiketleyip konuya dahil etmeyin bir daha. Sizi ilgilendiren bir durum yok

Kime ne kastettiğini biliyorum da.Sen gereken uyarıyı aldın.

İmam Malik Çevrimdışı

İmam Malik

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kime ne kastettiğini biliyorum da.

Eğer birini kastediyor olsam açıkça söylerim, laf dolandırmaktan nefret ederim.
Kimseyi kastettiğim yok, eğer kastım alketa yada başkası olsa bunu açıkça söylerdim. Beni kendinizle karıştırmayın. Forumla ilgisi bile olmayan birisi olduğunu söyledim, eğer zerre kadar samimi olsanız bi zahmet iletişime geçip sorardınız burda mide bulandıracağınıza. Foruma zarar gelmesin diye daha evvel aynı kişinin ismini açıktan yazdığım için abdulmuizz hocamdan uyarı aldığım bir kişinin ismini yazmadığım için bana bulaşmaya hakkınız yok!

Sen gereken uyarıyı aldın.

Hiçbir uyarı almadım, eğer bir diyeceğiniz varsa kelime oyunu yapıp mide bulandırmayın.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Eğer birini kastediyor olsam açıkça söylerim, laf dolandırmaktan nefret ederim.
Kimseyi kastettiğim yok, eğer kastım alketa yada başkası olsa bunu açıkça söylerdim. Beni kendinizle karıştırmayın. Forumla ilgisi bile olmayan birisi olduğunu söyledim, eğer zerre kadar samimi olsanız bi zahmet iletişime geçip sorardınız burda mide bulandıracağınıza. Foruma zarar gelmesin diye daha evvel aynı kişinin ismini açıktan yazdığım için abdulmuizz hocamdan uyarı aldığım bir kişinin ismini yazmadığım için bana bulaşmaya hakkınız yok!

Hiçbir uyarı almadım, eğer bir diyeceğiniz varsa kelime oyunu yapıp mide bulandırmayın.

Selametle...

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Yeğenim @Ebu Ubeyde bin Cerrah (sanırım foruma girmediği için hesabı kapanmış) baba oldu sizinle paylaşayım dedim. Elhamdulillah tatlı bir kızı oldu ismini Hafsa koydular. İşte kendisi burda
07B8C5B1-1832-40E5-86DC-702BBFBE671D.jpeg

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Bugun sukulent ve minnak kaktuslerimin bakımını yaptım
nasipse yarin
2 ay once aldigim sebze ve cicek tohumlarini toprakla birlestircem
15 20 gunde çimleniyormuş
Basarili olursam foruma ekler hava atarim
Olamazsam tabiki de eklemem ne tohumu filan derim,rezil olamam.

Günlük : ee bize de bundan.

Dunya halki cok merak ettigi icin pazar gunumun bir kismini aktardım günlük, tartismayalim istersen.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Bugün youtube da karşıma çıktı yasin suresini okuyan uzun süredir kendisini görmediğim gitmediğim mescidden eski bir arkadaşım.

Akhi bende siması yabancı gelmiyor diyordum.SubhanAllah
Son durumu nasıldır acaba

A Çevrimdışı

Alkâme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akhi bende siması yabancı gelmiyor diyordum.SubhanAllah
Son durumu nasıldır acaba
Akhicim bayadır yanlarına gitmediğim için bilmiyorum ama görünen o ki youtubeda faaliyetdeler. O mescid ikiye ayrıldı biraz parti olaylarına girenler filan oldu diye duydum en iyisini Allah bilir. Bazı arkadaşlar gitmiyor o mescide hatta eski tanıdıklarımın çoğu gitmiyor.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Sanki bağım bahçem varmiş gibi bir suru tohum almışım.ek ek bitmiyor

Bu bahar hediyelik olarak sağa sola giderken sebze fidesi götürcem tutarsa.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Kafami masaya birakmamak icin zor duruyorum.
10 saniyede uykuya gecis hizim var diye koymuyorum. Aslinda 5 dakka uyusam kendime gelirim ama yorgun olunca horluyorum. Horlarim diye basimi koymuyorum
Ne kadar ince dusunceli bi insanim degil mi arkadaslar.

Forum halki: aynen kardeşjm dunyaya senin gibi incelik abidesi daha henuz gelmedi.

Üst Ana Sayfa Alt