Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Günlüğü...

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Dua etmek bu kadar zor olmamalı ya
Dimi günlük??

20220203_003701.jpg

A Çevrimdışı

Alkâme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bismillah diyerekten ben de ara ara yazmaya başlayayım günlüğümü bugün yağmur vardı hep dışarıdaydık firuzköy santraline bağlı 9605 ht7 saha dolabından tam 36 adet binaya yapılan fiber bağlantılarının kontrollerini yaparak sinyallerini verip kullanıma hazır hâle getirdik daha sonra santrale uğrayıp kadim çalışma arkadaşlarım ile namaz kılıp sonrasında çay eşliğinde hayat pahalılığı sendika ek zam alabilecek mi mazota yine zam gelmiş ne olacak memleketin hali vs diyerekten mesaimizi bitirmiş bulunmaktayız. Günahsız bir gün geçirdiğim için mutluyum.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
2.5 buçuk yaşlarında bir kiz cocugu var
Epeydir rahatsizdi grip olmustu
Cok sukur duzeldi iyilesti enerjisi yerine gelmiş
Oynadik zipladik yarim saat
Oyunun arasında birden durdu
Fısır fısır bisiler soyledi
Namaza durmuş :D
Amin dedi bitirdi
Jet imamlar filan hikaye
Oyun arasinda 10 saniyede
Ikindiyi kildi
Sonra tekrar şak şak devam etti oyuna
Dedim helal olsun ya
Oyunun en caf cafli yerinde namaza durdu çocuk
Insallah bize de dua etmistir ya

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Aşağılamak istediği kişi(ler)in yaşı gençse "Yirmilik dişi çıkmamış" diye aşağılayan birisi var. Ona bir gönderme

Kimseyi aşağıladığı yok,sana yapılan şakanın farkında değilsen veya bu tarz şeylere tahammülün yoksa kendisine benle muhatab olma dersin.Suyu bulandirmaya gerek yok.Herkes senin gibi ciddi değil.

@Alketa bu üyemizle muhatab olma.Konu burda kapansın.

U Çevrimdışı

Uzi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Ne zaman fatura ödesem
Markete girsem
Kendimi yolunmuş tavuk gibi hissediyorum.

İmam Malik Çevrimdışı

İmam Malik

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kimseyi aşağıladığı yok,sana yapılan şakanın farkında değilsen veya bu tarz şeylere tahammülün yoksa kendisine benle muhatab olma dersin.Suyu bulandirmaya gerek yok.Herkes senin gibi ciddi değil.

@Alketa bu üyemizle muhatab olma.Konu burda kapansın.

Konunun @Alketa ile alakası bile yok, hatta forumdan birisi ile de alakası yok, atıf yaptığım kişi forum dışındna meşhur bir kişi. Eğer gerçekten bu kadar hassasiyet sahibi olsaydın sayın moderatör, bana bi zahmet özelden ulaşır ve kimi kastettiğimi sorardın, burada saçma sapan yorum yapıp canımı sıkmak yerine. Sazanlığın alemi yok. Bana suyu bulandırma diyorsunuz ancak suyu şu anda sizden başka bulandıran yok. Alakasız kişileri etiketleyip konuya dahil etmeyin bir daha. Sizi ilgilendiren bir durum yok

Son düzenleme:
Üst Ana Sayfa Alt