Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Brükselde 3 Saldırı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Suleyman ıncek bura senın mahallen deıl
Uslubunu topla
Agır oll !!..
Senın cocugun yok
Azarlıyorsun .

N Çevrimdışı

Nizamı Furkan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Nasıl kimse kafir dememişki?

E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Dünya bankalarına düzenlenmıs bır saldırıyla durakta otobus bekleyen ise gıden yolda yuruyen ınsanlar aynı degıl
Heralde bu kadarını akletmıs olmalısınız

E Çevrimdışı

Ebu Mervah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
11 eylülü bu saldırıdan ayıran farkları anlatanlar varmı bunu anlayamadım? Düşünüyorum biri havaalanında patlayıcı ile diğeri uçak ile kamusal bir bankaya yönelik olması mı?
Ahi 11 Eylülle dünkü saldırıyı birbirinden tamamen tefrik edecek kadar ilmim yok benim, ya da iki olay arasındaki bütün farkları ortaya koyacak kadar da ilmim yok malesef.Ama sadece dediğim şuydu; 11 Eylülle dünkü olayı aynı kefeye koymamak veya bir değerlendirmemek gerekir diye düşündüm.Durumlar ve şartlar farklıydı.O vurulan ikiz kuleler dünya ekonomisinin kalbiydi; ve dünya ekonomisi de Yahudilerin elindeydi ozaman ve hâlâ da Yahudilerin elinde.Yahudiler de İslam'ın en büyük düşmanı.Yani çok daha fazla bir şeyler söylemek istemiyorum.Ama Abdülmuizz Ahi veya İslam4ever ahiler bu konuda detaylı açıklama yaparlarsa hem seni hem beni aydınlatabilir diye düşünüyorum.

E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bılmedınz ınsanlara kafır dıyor ölmesını temennı edıyorsunz bızıde gormuyorsunuz nedersın ?? Bızımde ölmemızı ıstıyormusunz ?
Belkıde senden ıyı muslumanım nedersın
Kalbımı yarmak ıstermısın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt