Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İstek ve Sorunlarınız ??

D Çevrimdışı

DeLiRDiMBiLe

Üye
İslam-TR Üyesi
Allah Alem Ben Bu Radyoyu Biliyordum Rucane Kardeş ;) ::D:DD:D

ALLAH RAZI OLSUN
ÇOK YENİ BİR DİZAYNLA TOLLBARDADA İNŞ: RADYOMUZU DİREK DİNLEYEBİLECEKLER İNŞ: TÜM ÜYELERİMİZİN

SELAM VE DUA İLE. KARDEŞLERİM.....

E Çevrimdışı

Edibe_Serra

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
arkadaslar radyonun aktif olması cok güzel artık sitemizinde bi radyosu var cok güzel yaaa :smiley:

G Çevrimdışı

grafiker20

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
benim bi sorunum var ama bendenmi sitedenmi bilmiyom. mesaj yazdıktan sonra göndere tıkladığım zaman
Oturumunuz zaman aşımına uğradığı için mesajınız gönderilemiyor. Tekrar giriş yaparak mesajınızı yeniden göndermeyi deneyin.
Mesajınızın konu başlığını yazmadınız.
Mesajınızı yazmadınız.
böyle bi uyarı veriyo. nedendir...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Kardeş bu durum sitemizle alakalı değildir..Büyük ihtimal sorun sizin adsl bağlantınızdan kaynaklanmaktadır.Adsl gidince saniyede bazen hat geri geliyor ve sitede bu hata veriyor.Tekrardan giriş yaparsanız sorun gidicektir.

Teşekkürler..

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
2 saattir özel mesajımı açamıyorum.
aksilik ya, bi mesaj gelmişti. meraktan patlıyorum.

virüs proğramım, bazen sitenizi engelliler listesine alıyor. bazen, her zaman almıyor.

2 saat önce de gelen mesajı açarken, engelleme çıkmıştı. "izin ver" dememe rağmen açamadım ve hala açamıyorum.

sorun bende mi?
ne yapmalıyım?

selamlar, kolay gelsin..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Aleykum selam kardeş,özel mesajlarda bende yeni farkettim sorun var onun üzerinde çalışıyoruz.

Engelleme olayına gelirse,sitemizde herhangibi vuris yoktur hala giremiyorsanız sonunda index.php yazınız..

selametle

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Özel mesajla ilgili sorun giderilmiştir.

Bilgilerinize..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Hamd Alemlerin Rabbi olan Allah'a Mahsustur..

Sevgili kardeşlerim bu bölümü forumdaki tüm üyelerimizin aralarında iştişare etmeleri için açmayı uygun gördük.Bir kaç hafta önce forumda bazı konularda istenmeden de olsa tatsızlıklar çıkdı...Kırılan,üzülen tüm kardeşlerimize yönetimimiz adına özürlerimi beyan ediyorum..Sizleri Allah için seviyoruz.Amacımız kırmak değil sevmek,yıkmak değil onarmaktır.

Bu bölümde her kesimin küfr olmaksızın her türlü yazılarını,düşüncelerini özgürce yazabileceği bir köşe oluşturma amacındayız..

Bayram bitene kadar bu bölüm herkese açık kalıcak daha sonra bölüm forumda belli bir mesaj sayısına ulaşan üyelerimize özel açılacaktır.Bu sayede daha ciddi, daha etkin bir görüş alış verişinde olabileceğimiz kanısındayız..

Ne mutlu asr suresine iman edenlere..
Ne mutlu asr suresini okuyanlara..
Ne mutlu asr suresini yaşayanlara..

Hepimize hayr olsun..

islam-tr.org yönetim grubu​

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
bilmediğini öğrenmek, bilgisini paylaşmak isteyen tüm kardeşlerimize hayırlı olur inşallah,

Beyin fırtınası: Yeni fikirler oluşturmak üzere, düşüncelere engel koymaksızın, önceden belirlenmiş kurallar dahilinde yapılan fikir yaratma yöntemi. Bu kavram bir reklamcı olan Alex Osborn tarafından geliştirilmiştir.

Tanım:
Beyin fırtınası, tek başına veya bir grupla yapılabilir; Beyin fırtınası sırasında fikirlerin akla gelir gelmez, açığa çıkması istenir. Fikirler başta yargılanmaz ve eleştirilmez, hiç bir fikir saçma olarak değerlendirilmez, böylece kişinin tüm fikirlerini çekinmeden, aklına geldiği gibi sunması sağlanmaya çalışılır. Yargılama yapılmadığı için fikirlerin birbirini besleyeceği ve evrileceği varsayılır.

Bir konuya çözüm getirmek, karar vermek, hayal yoluyla düşünce ve fikir üretmek için kullanılan yaratıcı bir tekniktir.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Beyin_fırtınası

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Sevgili kardeşlerim sitemizin server değişikliği nedeni ile kısa süreliğine yayına ara verdik.Rahatsızlıklar için özür dileriz..

Rahman olan sahibimiz daha hızlı ve seri şekilde hizmet edebilme imkanı verdi.İnşallah daha güzel olucağız..

Sevgilerle..

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
haydaa ' Alıntı:
:grin:

anladim suan herkese acik bu bolum :grin:

şuan sadece 15 kişilik beyin fırtınası kardeşimize açık bu bölüm :)

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
abooo,
forumdaki kaliteye bakınız yaa..
tebrikler & teşekkürler

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
haydaa ' Alıntı:
kayzer ' Alıntı:
haydaa ' Alıntı:
:grin:

anladim suan herkese acik bu bolum :grin:

şuan sadece 15 kişilik beyin fırtınası kardeşimize açık bu bölüm :)

sana da acik bu bolum sanirim kayzer abim.............ac bir konuda firtinalar estirelim............... :grin:

bak bu güzel fikir ;) her hafta bir konu hakkında fırtınalar estirmek güzel olur :)

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
haydaa ' Alıntı:
ben bir konu buldum abi tartisalim mi?

ne kadar internetsiz yasaya bilir ????

ne yani; internetsiz odaya düşerse;
"vah-vahh, çok da genç idi" mi, diyeceğiz?