Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İstek ve Sorunlarınız ??

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Eskiden bir sorun vardı o sorun hal oldu kardeş geçmişte kaldı rabbim bir daha yaşatmasın..

Konu kilitlenmiştir.

M Çevrimdışı

mafici

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
:(hayırlı olsun radyo yayınınz lakin henüz çalışmıyor galiba

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
kayzer ' Alıntı:
sevgili kardeşlerimiz,
yayınlarımızı bir süreliğine neyazıkki beklenmeyen bir problem yüzünden durdurmak zorunda kalmış bulunmaktayız,

ilgili arkadaşlar inşallah en kısa zamanda yayınlara başlayacaktır,

Dualarınızı eksik etmeyin inşallah...

+1

G Çevrimdışı

gülevurgun

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum radyo linki hala calısmıyor ilgilenirseniz cok sevinirim . tum insanlara hayırlara vesile olması dilegiyle....AEO

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Selamun aleykum kardeşlerim şu an sorunlar var kamil kardeş yazdığı üzere inşallah kısa sürede sizlerleyiz şu an radyomuz kapalı..

Konu radyo açılınca açılacaktır..

D Çevrimdışı

dilannn

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
SELAMUN ALEYKUM.İYİKİ BÖYLE BİRŞEY YAPTINIZ,NE İSTEDİĞİMİZİ NE İSTEMEDİĞİMİZİ BELİRTİRİYORUZ.BEN ÜYE OLANLARIN YAZDIKLARINI İCLEMENİZİ VE BU SİTEYE UYGUN ÜYELER OLUP OLMADIĞINIZA BAKMANIZI İSTİYORUM.EĞER UYGUN DEĞİLLERSE BİZLERİ HEP TARTIŞMAYA GÖTÜREN,SİTEMİZE UYGUN OLMAYAN ŞEYLERİ YAZIYORLARSA BUNLARI ENGELLEMELİSİNİZ.
ÇÜNKÜ BURASI Bİ İSLAMİ BİR SİTE.ONLARIN BURADA İŞLERİ OLMAZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM...

D Çevrimdışı

dilannn

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
MEHMET VE DOST KARDEŞİM GÜZEL BİR İSTEKTE BULUNMUŞSUNUZ AMA BUNU BAŞKA AMAÇTA KULLANANLAR OLABİLİR.

S Çevrimdışı

sena__19

Üye
İslam-TR Üyesi
mehmetvarlik ' Alıntı:
BİRDE KARDEŞİM BİR SOHBET ODASI AÇALIM BAŞIMIZDAN GEÇENLERİVEYE DUYDUĞUMUZ GÜZEL ŞEYLERİ ORAYA YAZALIM
MESAJ ATARSAN SEVİNİRİM

hayır abi biz hepimiz mükemmel değiliz mükemmelde olamayız bence bu gibi tabirler kulanmayalım
selam ve dua ile..............

Ş Çevrimdışı

şiyar

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
konular hemen açılmıyor.Bukonuda birşeyler yaparsanız sevinirim

Ş Çevrimdışı

şiyar

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
konular hemen açılmıyor.budurumdan sıkılıyorum .birşeyler yaparsanız sevinirim teşekkürler

rucane Çevrimdışı

rucane

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

________________________________________________________________________________________

Ö Çevrimdışı

Özlem

Üye
İslam-TR Üyesi
ben serbest kürsüye,islami konulara,sahih ilmihal vs konu açamıyorum,yorum yapamıyorum neden acaba
diğer bölümlerde böyle bi sorun yok.yardımcı olursanız ......

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Kardeş sorun bizden dolayı inşallah kısa zamanda düzenleriz..

Ö Çevrimdışı

Özlem

Üye
İslam-TR Üyesi
sitede herşey güzel ;ama bazı eksiklikler var bence
hikaye yada yaşanmış veya ibretlik olayları yazabileceğimiz bölüm olursa iyi olur diye düşünüyorum bazı bulduğum hikaye vs . bazen sohbet bölümüne (vardı kaldırılmış) oraya yazıyordum.her nekadar uymasa da.
böyle bi bölüm açılırsa gerçekten çok iyi olur,daha iyi şeyler yazılacağına inanıyorum
birde çocuk gelişimiyle alakalı özel bi bölüm olursa bence iyi olur diye düşünüyorum.
şimdiden ilginize tşk ,kolay gelsin

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Kardeş sohbet bölümü kuran ve sünnete aykırı yazıların artması münasebeti ile kaldırırdı..Zaten bölüm amacından sapmıştı..Multi medya bölümünde yer alan bir yere yazı yazılması çok tuhaf zaten yazıdan başka birşey yoktu..

İnşallah sitemiz olarak ilerde serverimizi islam dünyasında belli bir konuma sahip hocalarımızın sohbetleri açılacaktır inşallah..

Hikaye konusuna gelince kardeş o bölümü düşündük hatta güzel olurdu ama o bölümede yine aynı şekilde kuran sünnet dışında yazı yazılabilecek duruma gelebilir bu yüzden açmakdan vazgeçtik..isterseniz edebiyatta bir başlık açıp hikayelerinizi sunabilirsiniz

Selametle

H Çevrimdışı

HuMeYRa

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamünaleyküm :cry:inanın radyoyu açtığım anda samimi söylüyorum göz yaşlarımı tutamadı allah razı olsun :cry:ara ara mustafa cihattan parça çalarsanız memnun olurum

rucane Çevrimdışı

rucane

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
şuan radyo islam da çalan hayber fırtınası tüm kardeşlerime gelsin