Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İstek ve Sorunlarınız ??

S Çevrimdışı

sena__19

Üye
İslam-TR Üyesi
NEDEN BİZ BURAYA Bİ TARTIŞMA PALATFORMU AÇMIYORUZ BEN ÇOK İSTERİM BÖYLE BİR SAYFANIN OLMASINI BURDA BU SİTEDE TEŞEKKÜRLER:)

M Çevrimdışı

mikaco16

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a. ben yeni üyeyim radionuz hayırlara vesile olsun işallah
allah yar ve yardımcımız olsun

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
Telekom yurt dışı çıkışlarda problem var, sunucumuz yurt dışında olduğu için problem yaşıyoruz...

N Çevrimdışı

NESİB İSLAM

Üye
İslam-TR Üyesi
SİTEDEKİ ADMİNLERDEN Bİ RİCAM VAR OYUN BÖLÜMÜNÜ KAPATALIM. ÜYESİ OLDUĞUM BAŞKA İSLAMİ BİR SİTEDEDE OYUN BÖLÜMÜ VARDI. ÖNCELERİ BİR İKİ OYUN VARDI DAHA SONRA SAYFALARCA OYUN ÇIKARDILAR YANİ BAZI ARKADAŞLAR ABARTTILAR VE BÖLÜMÜ KAPATMAK ZORUNDA KALDIK . BURDAKİ ARKADAŞLARDADA NEFİS VAR VE NEFİSLERİNE UYUP OLAYI ABARTABİLİRLER BANA KATILAN ARKADAŞLAR VARSA OYUN BÖLÜMÜNÜ SİTENİN SAĞLIĞI AÇISINDAN KAPATALIM...

A Çevrimdışı

açelya bal

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
BEN SİTEYE YENİ ÜYEYİM.ASLINDA TEVAFUK OLDU BU SİTEYİ BULMAM.AMA ŞUAN İİİMDE TARİF EDİLEMEZ Bİ MUTLULUK VAR.ŞÜKÜRLER OLSN.SİTENİZ HEP HAYIRLARA VESİLE OLSN VE HAYIRLA DOLSN İNŞ.ALLAH KISMET EDRDE Bİ KEDER OLMAZSA BU SİTEDEYİM İNŞ... :)

B Çevrimdışı

baskan_22169

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum...siteye birazda imani bölüm yani kardeşlerimiz orada savaş,işkence ve sefalet içerisindeyken biz bu devlet niye böyle sessiz...onlar müslüman ve savaş içindeler peki madem ki bizde müslümansak niye böyle susup oturuyoruz..yada bu islam devleti dedikleri devlet neden oradaki islam cihadi olan topraklardaki mücahidlere terörist deniyor...yani bunlar gerçekten de imanlı kimseler mi...bu müslümanım diye geçinen tağut'i sistemler e nasıl ınanıyorsunuz...bu tür konulara da yer werirsek çok iyi olur..selamun aleykum...
:(

B Çevrimdışı

beckham23

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Arkadaşlar benim isteğim lütfen açılan konulardan yorumlarınızı esirgemeyin sadece yapmanız gereken en azından fikrinizi belirtmek başka bir şey istemiyorum. Çünkü sonuçta bu bir paylaşım sitesi lütfen Fikirlerimizide paylaşalım. Saygılarımla...

B Çevrimdışı

beckham23

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Arkdaşlar link çalışmıyor tez zamanda giderilir İnşallah. Allahın rahmeti ve bereketiyle...

T Çevrimdışı

tuanna ruveyda

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
yurek ' Alıntı:
sa hayırlı aksamlar sitenizi cok begendim yeni uye oldugum için fazla bir sey bilmiom yardımcı olursanız sevinirim......... :)
selamün aleyküm rdayo hayırlı olsun...ama link çalışmıo ilgili kişiler ilgilenebilir mi???ALLAH razı olsun yaradana emanet olun selametle...

Ş Çevrimdışı

şahin

Üye
İslam-TR Üyesi
beckham doğru söylüyor bakıp geçiyorsunuz bir kaç satır yazı yazsanız iyi olur

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
sevgili kardeşlerimiz,
yayınlarımızı bir süreliğine neyazıkki beklenmeyen bir problem yüzünden durdurmak zorunda kalmış bulunmaktayız,

ilgili arkadaşlar inşallah en kısa zamanda yayınlara başlayacaktır,

Dualarınızı eksik etmeyin inşallah...

D Çevrimdışı

dost

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
EVET BENCEDE SOHPET ODASI AÇARSAK DAHA GÜZEL OLUR HEM DİNİ KONULARI DAHA SAMİMİ PAYLAŞIRIZ.AYRICA BU NİYETİ KÖTÜ KULLANAN OLURSA ONLARIDA SİTEDEN ATARIZ.

K Çevrimdışı

kaan58

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
benim bir sorum var ben bu sayfayi acamiyorum neden aceba winamp denen programida yüklememe ragmen sayfa acilamiyo diyor, yardimci olursaniz sevinirim

sorumun cevabini buldum Insallah en kisa zamanda yayina devam edersiniz saygilar