Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İstek ve Sorunlarınız ??

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hayırlı olsun radyo... yayın hayatında başarılar dilerim.

A Çevrimdışı

a.celal

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
!slamOuRLiFe ' Alıntı:
İstek Ve Sorunlarınız ??
BU SİTEYİ TESADÜFENDE OLSA ZİYARET EDEN KARDEŞLERİME,
BİR DUBLE İLE BAŞLAYAN İÇKİ ALIŞKANLIĞININ SONUNDA,İNSANIN HAYATINDA NELERE MAL OLDUĞUNU ÇOK İYİ YAŞAYAN BİRİ OLARAK SİZLERE YALVARIYORUM.SONUÇLARINI NE OLUR BENİM GİBİ YAŞAYARAK ÖĞRENMEYİN.
SIKIŞTIĞINIZDA İKİ REKAT NAMAZ KILIN YARADANA SIĞININ BU SIĞINMANIN HUZURUNU BEN ANLATAMAM BUNU YAŞAMANIZ GEREK

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
mevlut01 ' Alıntı:
S.a l,nk çalışmıyor gerekli arkadaşlar bakabilirmi

Teknik bir problem var sanırım , yetkili arkadaşlara ilettim , Radyo ile Server arasında bağlantı problemimiz var inşallah biranevvel çözeceğiz,
syg.

rucane Çevrimdışı

rucane

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ümmetin sesi radyo islama hayırlı olsun diyorum

Y Çevrimdışı

yurek

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
sa hayırlı aksamlar sitenizi cok begendim yeni uye oldugum için fazla bir sey bilmiom yardımcı olursanız sevinirim......... :)

F Çevrimdışı

feride

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
hayırlı olsun diyor ve umarım hayırlı sohbetlere vesile olur dileğiyl

M Çevrimdışı

mevlut01

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamunaleykum bize tek yürek,tek bilek.radyo islam gerekk ALLAH yar ve yardıcımız olsun ve radyo ümmeet hayırlı olsun

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
F Çevrimdışı

fatih_1453

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamünaleyküm,sitenizden birçok ilahi indirdim.Sanatçılarımızın izni alındımı bunu merak ettim.Kul hakkı almak istemiyorum.Allah(cc)a emanet olun.