Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Yeni Telefon Alacağım, Fikirlerinizi Öğrenebilir miyim?

sirati mustakim Çevrimdışı

sirati mustakim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
android alicaksan buyuk ihtimal:)
nexus 4 ve 5 (developer kullanicilar icin )
lg optimus lte 2
lg g pro
lg g2
samsung galaxy s4 mini yok, samsung galaxy s4
cok sattim ;) ;) ;)

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
S3 verelim. 2 ay kullandim. Ariza yapti ana karti degistiler. Sonra hiç kullanmadim. Öyle duruyo elimde. Garantisi bitmistir heralde. Ilk ciktiginda almıştım

O Çevrimdışı

omarcihad

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Akhi bende general mobile discovery tavsiye ederim.F/p açısından oldukça iyi çevremde kullananlar var ilk başta olan yazılım sıkıntıları da güncellemelerle geçmiş.İyi donanımı uygun fiyata almış markaya para vermemiş olursun. inceleme için

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
android alicaksan buyuk ihtimal:)
nexus 4 ve 5 (developer kullanicilar icin )
lg optimus lte 2
lg g pro
lg g2
samsung galaxy s4 mini yok, samsung galaxy s4
cok sattim ;) ;) ;)
Abi telefoncumusun? Telefoncuysan bilirsin,piyasada ki garantisiz telefonlar orjinal mi?

Akhi zaten bende öyle düşünüyorum.s4 mini almasam.s3 mini yi alacam büyük ihtimalle.
Ama akhilerin önerdiği tlfonlarada bakacam.general mobile kullanışlı bir tlfona benziyor

S3 verelim. 2 ay kullandim. Ariza yapti ana karti degistiler. Sonra hiç kullanmadim. Öyle duruyo elimde. Garantisi bitmistir heralde. Ilk ciktiginda almıştım
Senin telefonun kalsın akhi yaw.arıza yapmasaydı alırdım :D

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ne olursa olsun önceliğim iphone'dir.ama yok iphone almam dersen general mobile discovery yerli olması ve fiyatına göre donanım/performansın iyi olması açısından tercih edilebilir.

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ne olursa olsun önceliğim iphone'dir.ama yok iphone almam dersen general mobile discovery yerli olması ve fiyatına göre donanım/performansın iyi olması açısından tercih edilebilir.

discovery cihazlarda kronik şarz soketi arızası vardır tavsiye etmiyorum , ayrıca servisi olan firma bu arızayı kullanıcı hatası ılan edıp 50 tl ucret ıstemekte ve servıs hızmetı berbat bilginz olsun

akhi S4 mini veya iphone 4s tercih edebilirsin her ikisinide eksileri ve artıları var bi araştır inşaAllah

kore veya çin malı samsunglardan uzak dur

spot orj bulursan max 700 tl verebılırsın imei kapanma sorunu olabiliyor hallettırırsın

veya garantisi devam eden iphone 4s tercıh edebılırsın o da ortalama 800/900 tl cıvarı

şimdiden hayırlı olsun

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAHcc razı olsun kardeşim,kore malı insana sabırlı olmayı öğretiyor.Birde orjinalini alamayanlar için bir avunma kapısı aralıyor..:) yanlız bizim buradaki kore malları hakketende çin mlaından iyidirhem zaten garantilisini alsan,suya girse,elinden düşerse,kırılsa vb her durumda servis bakmıyor,sadece telefonun yarı fiyatı para istiyor,halbuki ben 250 fiyatla yenisini alırım,işi bileceksin kardeşim..;)

heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
1E9B97922B58CE1B7EC6D54A34FC6568.jpg

Bu model nasıl : )

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Yorumlarda büyük bir gariplik olduğunu belirtmek istedim tavsiyelerin bazıları gerçekten çok trajik 250,350 liraya rahat ortalama her işinizi görecek bi telefon bulabilirsiniz iphone ya da fiyat benzeri telefonları tavsiye etmek gerçekten beni şaşırttı daha geçenlerde pahalı bir saat takan işidin sözde halifesini kınarken şimdi aynı hataya düşmüyormuyuz 1,5 - 2 bin liraya bir telefon almak yerine ortalama bi telefon alıp artanına bir mücahid dahi donatabilirsiniz,komşunuzu,yetimleri,mücahid ailelerini sevindirebilirsiniz ne bileyim cihad beldelerindeki ezilen zor durumdaki halka yardımda bulunabilirsiniz

Nas Çevrimdışı

Nas

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bundan 1.5 sene evvel sıfır aldığım ipadimi aldığım fiyattan daha fazlasına 2. el olarak satabiliyorum.Teknolojik alet alırken birçok faktör bulunmakta.Ama şu an 600 tl lik telefon sıradan bir kullanıcının her ihtiyacını karşılayabilir.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Ericsson-T28s.jpg

bu nasıl akhi :)

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ahi imkanin varsa benim tavsiyem sony xperial Z2

Nedenlerine gelince genis ekran , yuksek cozunude kamera, su gecirmiyor denize gir foto cek , cabuk cizilmiyor, ayrica 4 cekirdek oldugu icinde cok hizli.

Daha once iphone kullaniyordum , inan sony in yaninda hic bissi , meal ve Kurani kerim indir genis ekranda gozunu yormadan oku , ben cok memnunum imaknin varsa tavsiye ederim

heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Uygun fiyata 2.el sim kartlı tablet al yandan cepli pantolon giyiyorsan yan cebine atarsın taşıması sıkıntı olmaz : ) veya 2.alternatif olarak çok basit bir telefon al yanına da sim kartsız bi tablet al hem daha ucuz hem sıfır ve garantili.

Üst Ana Sayfa Alt