Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Yeni Telefon Alacağım, Fikirlerinizi Öğrenebilir miyim?

W Çevrimdışı

wert

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Ahi imkanin varsa benim tavsiyem sony xperial Z2

Nedenlerine gelince genis ekran , yuksek cozunude kamera, su gecirmiyor denize gir foto cek , cabuk cizilmiyor, ayrica 4 cekirdek oldugu icinde cok hizli.

Daha once iphone kullaniyordum , inan sony in yaninda hic bissi , meal ve Kurani kerim indir genis ekranda gozunu yormadan oku , ben cok memnunum imaknin varsa tavsiye ederim
Kardeşim s3 mini kullanıyorum tavsiyem sony xperia arcs al yada arkadaşın dediği gibi z2 al bende para olsa xperia alıcam samsung paralel ithalat aldım garantisine verdim adam bütün masrafları bana kullanıcı hatası diye yıktı 120 tl hesap çıkardı basit 2 -3 sorun için samsunglar çok ısınıyor birde dandik malzeme kullanıyor onun dışında güzel fena sayılmaz.

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Gidip blackberry z10 alın hem şifrelemesi çok iyi hem de piyasadaki çoğu tekwfondan daha iyi kendi işletim sistemi gayet iyi androidi de çalıştırmaya başladı

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bi arkadasim spot(orjinal) lg g2 yi 1050 aldi...
Ericsson-T28s.jpg

bu nasıl akhi :)
:D seni seciyorum

102259_fatih-terim_1.jpg

Zuhri Çevrimdışı

Zuhri

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Lg g2 al kafan rahat olsun, performans ve batarya süresi açısından piyasada ilk sıralarda, sıfırını 1100e bulursun, Daha düşük konfigurasyon alırsan bikaç ay sonra yavaşlık sıkıntısı çekersin, benden soylemesi.:)

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamunaleykum akhiler.galaxy S4 Mini almayı düşünüyorum.ama garantili olanlar benim için pahalı bende garantisiz almayı düşünüyorum.garantisiz telefonlarda orjinal mi?
Yani benim istediğim garantisi ama orjinal bu mümkün mü?
Akhim bi gün zengin olursan bu tlfnu al:cool:
upload_2014-8-6_23-27-36.jpeg
xl_LG-G2-Review-4-624.jpg

images

http://www.lg.com/tr/smart-phones/lg-D802/technical-specifications

Lg g2 al kafan rahat olsun, performans ve batarya süresi açısından piyasada ilk sıralarda, sıfırını 1100e bulursun, Daha düşük konfigurasyon alırsan bikaç ay sonra yavaşlık sıkıntısı çekersin, benden soylemesi.:)
benden once davrandın

Akhim bi gün zengin olursan bu tlfnu al:cool:
upload_2014-8-6_23-27-36.jpeg
xl_LG-G2-Review-4-624.jpg

images

http://www.lg.com/tr/smart-phones/lg-D802/technical-specifications

benden once davrandın
spot (orjinal olarak)1050 tl

A Çevrimdışı

amel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bende telefon alacaktım fakat gayri ihtiyari benim dizüstü pc almam gerekiyor. Bende ailemi ve kendi bütçemi sarsmamak adına telefon almaktan vazgeçtim. Söz konusu boykot meselesine gelince eğer gerçek manada abd, israil ve yardakçılarına yarar sağlayacak ise alınmaması gerekir. Özellikle israil, abd ve yardakçılarını eğer boykot etme çabasındaysanız bunları dikkate almanız gerekir lakin daha önce bir diğer arkadaşın söylemiş olduğu gibi ihtiyacınız olmadığı halde işinize yaramayan özelliklerle dolu bir telefon alırsanız ki kusura bakmayın dürüst olmakta fayda var, siz sadece kendinizi kandırıyorsunuz. Çoğu kişi en son model telefonu alır ve konuşmak sosyal sitelere (Sosyal plartformlar konusu çok ayrı bir konu zaten soru olarak soracaktım fakat fırsat olmuyordu. Fırsat bulursam soracağım.) girmek ve fotoğraf çekmek dışında diğer özellikleri kullanmıyorlar.Örnek vermek gerekirse nfc, 4g, 2 gb ram, 4 veya 8 çekirdekli cpu vb. nfc yi bilen yok ama onun için bilmem ne kadar para harcamıştır. Benim sana tavsiyem sen zaten pc alacaksın telefon alma ben almaktan vazgeçtim. Telefon paranı pc parasına aktar iyi bir pc al.

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ahi imkanin varsa benim tavsiyem sony xperial Z2

Nedenlerine gelince genis ekran , yuksek cozunude kamera, su gecirmiyor denize gir foto cek , cabuk cizilmiyor, ayrica 4 cekirdek oldugu icinde cok hizli.

Daha once iphone kullaniyordum , inan sony in yaninda hic bissi , meal ve Kurani kerim indir genis ekranda gozunu yormadan oku , ben cok memnunum imaknin varsa tavsiye ederim
akhi çok pahalı fiyatı 2.199 Tl.benim alacağım telefon 700 tl civarı.yada 950 tl ye s4 miniyi düşünüyorum.discovery de olabilir.senin bahsettiğin tlf çok pahalı

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akhi çok pahalı fiyatı 2.199 Tl.benim alacağım telefon 700 tl civarı.yada 950 tl ye s4 miniyi düşünüyorum.discovery de olabilir.senin bahsettiğin tlf çok pahalı
Samsung mini kullanmadım. biraz karıştırmıştım. diğerlerine göre fonksiyonları kısıtlı. s4 mini alacağına Normal s3 al.
S3 sıfırlarında benim cihazda olan arıza genelde çıkıyormuş. Anakart değişimi ile düzeltiyorlar. bu da başka bi durum.
2 yıldır Note2 kullanıyorum. sorunsuz. çok memnunum. Şu anki fiyatını bilmiyorum.
Note2 ebatı büyük . ama alıştım ben.

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Samsung mini kullanmadım. biraz karıştırmıştım. diğerlerine göre fonksiyonları kısıtlı. s4 mini alacağına Normal s3 al.
S3 sıfırlarında benim cihazda olan arıza genelde çıkıyormuş. Anakart değişimi ile düzeltiyorlar. bu da başka bi durum.
2 yıldır Note2 kullanıyorum. sorunsuz. çok memnunum. Şu anki fiyatını bilmiyorum.
Note2 ebatı büyük . ama alıştım ben.
bütçemi aşar akhi.2.el olanları nasıl?? sorun çıkar mı?

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bütçemi aşar akhi.2.el olanları nasıl?? sorun çıkar mı?
benim teli alsan sorun çıkarmaz sanırım :p ama bunu satmam. Bilemiyorum ki. Arkadaşım da almıştı beraber aldık. onda da sorun yok. Note2 yi ben tavsiye ederim. Bildiğin kişiden temizine rastlarsan olabilir bence

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
benim teli alsan sorun çıkarmaz sanırım :p ama bunu satmam. Bilemiyorum ki. Arkadaşım da almıştı beraber aldık. onda da sorun yok. Note2 yi ben tavsiye ederim. Bildiğin kişiden temizine rastlarsan olabilir bence
Ozaman sen telefonunu bana sat akhi :D ancak senden alırsam gönlüm rahat olur :D :D

Şaka yapıyorum akhi hayrını gör insaAllah.

Üst Ana Sayfa Alt