Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Vahdet Gazetesinin Yazar Kadrosu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
H Çevrimdışı

Horasani

اعيدوا إلى الحق سلطانه
İslam-TR Üyesi
gülme yav o zamanlar gençmiştir ! yakışır yani :)

S Çevrimdışı

Süleyman Incek

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Dernek açmak caiz mi değil mi tartışırken o çok eleştirilen tarikatler dergi çıkarmaktan öte tv ve gazete çıkardılar.
Eleştirenleri eleştirmiş gibi yazmışsın akhi ...
Hak-ehline o kadar kolay tv ve gazete açtırmazlar ... Sistemin adamıysan ve Islama
değil de tasavvufa davet ediyorsan seni baş tacı ederler ...

S Çevrimdışı

Süleyman Incek

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
öyle değil artık.İsteyen istediği dergiyi,tv'yi,gazeteyi kurabilir.
Hadi diyelim Demokrasi'nin Şirk olduğunu kabul ediyorsun ve sistemin batıl olduğunu, Devletin Kafirlerle işbirliği yaptığını, Iktidarın kendi döneminde fuhuş ve kumarı teşviklerle arttırdığını gibi konuları yaz seni AKit kovmazsa ben başka birşey demem ... istersen bi dene ;)

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hadi diyelim Demokrasi'nin Şirk olduğunu kabul ediyorsun ve sistemin batıl olduğunu, Devletin Kafirlerle işbirliği yaptığını, Iktidarın kendi döneminde fuhuş ve kumarı teşviklerle arttırdığını gibi konuları yaz seni AKit kovmazsa ben başka birşey demem ... istersen bi dene ;)
İllam kovulmasimi gerekir?

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Akhiler adami rahat birakin subhanAllah. Bir erkeğin isi ile alakali mevzular hassastir. Yapmayin.

S Çevrimdışı

Süleyman Incek

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
şimdiye kadar yaptığım hiçbir röportaj (nusret cephesi emiri dahil) engellenmedi ve sansür uygulanmadı.Müslümanlar eziklik hissinden bir an önce kurtulmalıdır.
Eziklik hissi bizde yok hamd olsun ... Mesela Sizin Gazete ve okuyuculariniz Paris olayini nasil yorumlamis ... bi bak istersen eziklik neymis...
Gercekten bu konuda samimisen "Tagut" ... "Demokrasi ve Sirk" "Cihad" gibi konularda yazi yazmani senden istiyorum kardesim ...
nasil olsa sansür yokmus ...

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Eziklik hissi bizde yok hamd olsun ... Mesela Sizin Gazete ve okuyuculariniz Paris olayini nasil yorumlamis ... bi bak istersen eziklik neymis...
Gercekten bu konuda samimisen "Tagut" ... "Demokrasi ve Sirk" "Cihad" gibi konularda yazi yazmani senden istiyorum kardesim ...
nasil olsa sansür yokmus ...
Kardes neden boyle yapiyorsun subhanAllah. Allah rizasi icin yapma bunu. Adam ropörtaj yapiyor fikir yazisi yaziuor mu bilmiyorum ama gayet guzel isler yapiyor.

Cihada giden adama "hadi delikanliysan istişad yap" dercesine bir uslup bu. Lutfen.

S Çevrimdışı

Süleyman Incek

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardes neden boyle yapiyorsun subhanAllah. Allah rizasi icin yapma bunu. Adam ropörtaj yapiyor fikir yazisi yaziuor mu bilmiyorum ama gayet guzel isler yapiyor.

Cihada giden adama "hadi delikanliysan istişad yap" dercesine bir uslup bu. Lutfen.

Abartiysam özür dilerim ama Akit gazetesinin haberlerini ve okuyucularin yorumlarini gördükce migdem kalkiyor ve bunlari her kim savunursa onlara öfkemi kusarim. Ayrica Özgürlük var safsatasina da kizidim ve ezik degiliz onu da söylemek istedim. kardes demek istediklerimi InsaAllah anlamistir ...

Üst Ana Sayfa Alt