Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Vahdet Gazetesinin Yazar Kadrosu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

ebu hamza Çevrimdışı

ebu hamza

Üye
İslam-TR Üyesi
Ebû zerka ne esed I nede cubbeli yi tekfir ediyor o anca Muhammad bin abdulvahhap r.a tekfir ci der ebu zerka helak olmuş biri

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Sayfullah at-Turki Çevrimdışı

Sayfullah at-Turki

حَسْبُنَا ٱللَّهُ وَنِعْمَ ٱلْوَكِيل
İslam-TR Üyesi
ebu hamza Çevrimdışı

ebu hamza

Üye
İslam-TR Üyesi
Akhi ispat ederim ama yarın internete gidip yapabilirim telde ki net 96 kbs yükleyemiyorum sadece esed de değil cubbeli yi de etmiyor inşallah yarın atarım

heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
B5DP7pfIYAASDsh.jpg

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
alaka yok deniyor ama habervaktim de vakit ve vahdet yazıları paylaşılıyor ???

H Çevrimdışı

Horasani

اعيدوا إلى الحق سلطانه
İslam-TR Üyesi
bugün elime geçti bu gazete.ebubekir sifilin yazısı "muhammed bin abdilvehhab ve tekfircilik " :) yani demek istediğim bunlar dobra dobra yapıyorlar işlerini.benim beklediğim ;karşı oldukları akideyi ,tasavvuf karşıtlığını , selefiligi üstü kapalı bir şekilde eleştirip ,tasavvufa yakın şeyler yazmak , anlatmakti. ama açıksözlü çıktılar ! ebubekir sifilin yazısı sanki sipariş üstüne yazılmış gibi :) diğer biri de tasavvuf erbabının cihaddan geri kalmadığını , bunu yalancı necdilerin uydurduğu yazıyor yazisinin bir bölümünde. dediğim gibi açıksözlü çıktılar .:)

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
bugün elime geçti bu gazete.ebubekir sifilin yazısı "muhammed bin abdilvehhab ve tekfircilik " :) yani demek istediğim bunlar dobra dobra yapıyorlar işlerini.benim beklediğim ;karşı oldukları akideyi ,tasavvuf karşıtlığını , selefiligi üstü kapalı bir şekilde eleştirip ,tasavvufa yakın şeyler yazmak , anlatmakti. ama açıksözlü çıktılar ! ebubekir sifilin yazısı sanki sipariş üstüne yazılmış gibi :) diğer biri de tasavvuf erbabının cihaddan geri kalmadığını , bunu yalancı necdilerin uydurduğu yazıyor yazisinin bir bölümünde. dediğim gibi açıksözlü çıktılar .:)
İlgili yazı : http://www.gazetevahdet.com/muhammed-b-abdilvehhab-ve-tekfir-388yy.htm

Üst Ana Sayfa Alt