Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şu An Ihtiyacınız Olan En Önemli Şey Nedir??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D Çevrimdışı

didar

Üye
İslam-TR Üyesi
:üzgünüm şuan ihtiyacım olan tek şey uyku ama sınavlarım yaklaştı ders çalışmam lazım ders arapça ve alttan lakin ne niyetim var nede vaktim duayada ihtiyacım var yani :namaz

eylemzayi Çevrimdışı

eylemzayi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
sukunet kımseyı dınlemek zorunda olmamak
KULAKLARINIZI, GÖZLERİNİZİ KAPATINIZ O ZAMAN :yale

İNSANOĞLU NE KADAR NANKÖR;
YANLIZ KALSA SUKUNETTEN ŞİKAYET EDER, :hıh
BAŞKA TÜRLÜ, BAŞKA ŞEYLERDEN ŞİKAYET EDER :hıh.......
ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN... :hacıabi

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
seninde başında neznam gibi biri olsa, sende sukunet diye kafanı duvarlardan duvarlara vurup dururdun... awesome yine kendi dua sını sakin bir şekilde yapıyor :kıskıs

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Üye
İslam-TR Üyesi
deliiiiiiiiiiiii ne hakkımda konusuyorsun yıne yaaaaaaaa :üzgünüm awesome sende yarım yarım yazıyorsun bütün kabaklar benim başımda patlıyor sonra.
yok deli kardeşim dün beni dinlemedi o.Hazırlıktan kardeşler geldi misafirliğe sonra dertleri varmış biraz abla biraz konuşabilirmiyiz dediler,bizde awesome ile paylaştık o birkaçını dinledi bende birkaçını OLAY BU YANİİİİİİİİİİİ
hem ne varmış bende Allah Allah seninde başında neznam gibi biri olsa falan diyorsun

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
sende sadece öğrenciler varken onda öğrenciler+neznam vardı... belkitinde ondan zor geldi...sen tek başına zaten yetiyorsun

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Üye
İslam-TR Üyesi
deliiiiii bak herkes halinden memnun ortalığı karıştırma eğer o kadar korkuyorsan ve istemiyorsan Allah seni benim gibilerle karşılaştırmasın ahi

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
biraz dışarı çıkıp dolaşmak istiyorumm :cihad :cihad :cihad :cihad :cihad

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
fotoğraf kağıtlarımı kaybettim :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
yaa tam fotoğraf bascaktım bilgisayar çevresindeki kağıtları atarken onlarıda attım galiba :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
o odada Allahtan kendini kaybetmiyosun :muhaha yoksa kaybediyomusun :huhuuhuu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt