Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sinir Oluyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İnsanların küfür fiilleriyle her yeri kuşatmasına
Bir yerde çalışan müslüman bırakılmamasına
Afganistan'da, Irak'ta, Suriye'de, Somali'de insanlar katledilirken magazin haberlere merak gösterenlere
Ataputu tazim edenlere göz yumanlara
Dinini feda ederek dünyalığı talep edenlere
Ortada islam diye bir dinin kalmamasına

sinir oluyorum.

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
cihada adam lazım değil para lazım diyenlere sinir oluyorum sormak lazım herkes böyle diyip gitmesse para yardımı kime gidecek en başta Allah bizleri ferdi olarak davet ediyor

İkrime Çevrimdışı

İkrime

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allahın farzlarını yerine getirmeyip.Çalışmak ibadettir diyenlere ...

Angaralı Çevrimdışı

Angaralı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bugün suriyede bu kadar somali de şu kadar.... şehidimiz var deyip... belli bir süre sonra hiçbirşey yokmuş gibi gülen kardeşlere...

İkrime Çevrimdışı

İkrime

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kuranı fazla okuma kafayı yersin diyenlere ...

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Tevhid ehli bir kardeşle bir yerde karşılaşıp tanıştığımızda,hangi hocayı dinliyorsun,hangi kitabı okuyorsun ,sence bunu yada şunu yapan kafirmi diye başlayan tekfir etmek için sebep arayan kişilere çoooooookkkkkkkkkk sinir oluyorum...

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tevhid ehli bir kardeşle bir yerde karşılaşıp tanıştığımızda,hangi hocayı dinliyorsun,hangi kitabı okuyorsun ,sence bunu yada şunu yapan kafirmi diye başlayan tekfir etmek için sebep arayan kişilere çoooooookkkkkkkkkk sinir oluyorum...
bende de çok oluyor tevhid ehli birine rastladığım zaman çok seviniyorum (bazen görünüşünden bazen elindeki kitaptan bazen konuşmalarından anlaşıla biliniyor) biraz çekingen bir şekilde çözmeye çalışırım acaba kimlerden, aşırı tekfire kaçan birimi diye malum ortalık biraz karışık :)

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kime verelim o zaman oyumuzu. Siz çıkarın birini de ona verelim diyenlere sinir oluyorum.
Hepsi aynı, hepsi üçkağıtçı diyenlere azıcık mücahitleri anlattığımda , onlar TU KAKA ÖCÜ diyenlere sinir oluyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt