Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Siber savaştimi

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum ahiler.Bir siber savaş timi kurmaya karar verdik.Ve bunun için yeterli bilgisi olan kişiler arıyoruz.O yüzden sayfamızdaki tüm kardeşlerimizden , abilerimizden desteklerini bekliyoruz...

İSLAM GÜCÜ

ALLAHUEKBER
Bu çok güzel :)

Bu oluşumun dünya çapında olması gerekir bence.

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamunaleykum Ahiler

Bu konu gerçekten de önemli bir konu fakat çok yetersiz bilgi / destek var. Elinizde bir yol haritası olursa daha somut verilerle konuşabiliriz. Ben bu konuda size yardımcı olabilirim fakat öncelikle forumu iyi tanımam gerekiyor. Kimin ne olduğunu, ajanların bizi nasıl yakalayabileceği üzerinde bir çalışma yapmamız gerekiyor. Bbazı detayları veriyorum ama benim de güvenliğim burada önemli. Hayır hayır, cihaddan korktuğum için degil fakat yok yere enselenmek hiç de hoş bir şey değil. Neyse birkaç güne inşallah bununla ilgili araştırmalarımı tamamlayıp yeni bir konu altında olayı gündeme getireceğim.

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamunaleykum Ahiler

Bu konu gerçekten de önemli bir konu fakat çok yetersiz bilgi / destek var. Elinizde bir yol haritası olursa daha somut verilerle konuşabiliriz. Ben bu konuda size yardımcı olabilirim fakat öncelikle forumu iyi tanımam gerekiyor. Kimin ne olduğunu, ajanların bizi nasıl yakalayabileceği üzerinde bir çalışma yapmamız gerekiyor. Bbazı detayları veriyorum ama benim de güvenliğim burada önemli. Hayır hayır, cihaddan korktuğum için degil fakat yok yere enselenmek hiç de hoş bir şey değil. Neyse birkaç güne inşallah bununla ilgili araştırmalarımı tamamlayıp yeni bir konu altında olayı gündeme getireceğim.
Ahi bizim amacımız İslam karşıtı tüm sitelere saldırmak.Ajanlar bizi niye yakalasın.Ha İslama karşı siteleri hackliyoruz diye yakalayacaklarsa buyursunlar buradayız. : )))

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ahi bizim amacımız İslam karşıtı tüm sitelere saldırmak.Ajanlar bizi niye yakalasın.Ha İslama karşı siteleri hackliyoruz diye yakalayacaklarsa buyursunlar buradayız. : )))

Sen bi pentagon'a, israil'e, CIA'in sitesine dadan da bak bakalım nasıl enseliyorlar.

Bir de gerçekten hacker olmak istiyorsanız gerçek hacker olmanızı tavsiye ederim. Mesela bir siteyi çökertmektense cephedeki mücahitlerin işine yarayacak hackerlık yapmak daha iyidir. Mesela CIA'in araç plakaları geçenlerde yayınlanmıştı. Bu, onları çok zora sokmuştu.

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sen bi pentagon'a, israil'e, CIA'in sitesine dadan da bak bakalım nasıl enseliyorlar.

Bir de gerçekten hacker olmak istiyorsanız gerçek hacker olmanızı tavsiye ederim. Mesela bir siteyi çökertmektense cephedeki mücahitlerin işine yarayacak hackerlık yapmak daha iyidir. Mesela CIA'in araç plakaları geçenlerde yayınlanmıştı. Bu, onları çok zora sokmuştu.
Zaten amacımız bu gibi şeyler.O yüzden bir yol haritası çiziyoruz.Eğer yardım edersen çok seviniriz.Bir yerden başlamak lazım.Lamerlik yapmak değil hackerlik yapmak istiyoruz. : ))))

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ilk antremanlar sapıklık yapan küçük sitelere olabilir. öyle büyük sitelere saldırmak için önce ısınma turları gerekir. :)

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Zaten amacımız bu gibi şeyler.O yüzden bir yol haritası çiziyoruz.Eğer yardım edersen çok seviniriz.Bir yerden başlamak lazım.Lamerlik yapmak değil hackerlik yapmak istiyoruz. : ))))

Bak mesela,

bu sitede e-maillerimiz yer alıyor. Bir de her attığımız mesaj olsun, yaptığımız ziyaretler ip ile kaydediliyor. Bunların aşılması lazım. Bu konuda bu site yöneticileri de bize yardım edebilirler mi. E-mail adresimizi kullanılmayan bir e-mail adresiyle değiştirebiliriz. Ama ip logları her seferinde site yöneticileri tarafından temizlenmeli. Çünkü bu siteyi hekleyen ajanlar rahatlıkla ip adreslerimize erişebiliyor.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İslam TR de bu konuda detaylara girilerek İslamTR nin daha sonrasında zarar görebileceği konuşmalar yapılmasını tehlikeli buluyorum
Bu sitede çok faydalı bilgiler bulunuyor. Forumu Riske edecek hareketlerden kaçınalım.

Bir birliktelik olacak ise bu konu için müstakil bir site oluşturulmalı.

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Arkadaşlar Siber Savaş Timine katılmak isteyen herkes , yardım etmek isteyen herkes
İSLAM GÜCÜ sayfamıza girip bize mesaj atsın...

Zaten bu işin menşeyi olarak facebook'u kullanmak başlı başına bir hata. Biz gizlilik önemli diyoruz, siz de her seferinde acaba bir atak yaptığımız zaman düşman bizi en rahat bulabileceği şeyler öneriyorsunuz.

Bu işin sonuç aşaması o sayfayı kullanırsın. Mesela bir atak yaptın ve başarıyla gerçekleşti. Bunu facebook aracılığıyla duyurabilirsin. Ama haydi arkadaşlar CIA'in sitesine saldırıyoruz bilgi çalacaz dedin mi facebook'tan olmaz.

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İslam TR de bu konuda detaylara girilerek İslamTR nin daha sonrasında zarar görebileceği konuşmalar yapılmasını tehlikeli buluyorum
Bu sitede çok faydalı bilgiler bulunuyor. Forumu Riske edecek hareketlerden kaçınalım.

Bir birliktelik olacak ise bu konu için müstakil bir site oluşturulmalı.

Aynı fikirdeyiz ahi.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
mesela bakın şimdi

bu konu açıldığında 2. mesajımı tamamen kopyalayıp google da arattırdım

şu kısmı

ALLAHUEKBER
Bu çok güzel :)

Bu oluşumun dünya çapında olması gerekir bence.

google arama linki de aşağıda

https://www.google.com.tr/search?q=...qs=chrome.0.57.342j0&sourceid=chrome&ie=UTF-8

İlk arama sonucu benim yazdığım mesaj.

Yani sıradan bir arama ile bile yakayı ele veriyoruz. Ki hacklemekten bahsediyoruz.

Zaten ajanlar belirli kelimeler geçtiğinde takibe başlarlar.
Burda hack dedik ya. şu an Hack kelimesine yakalandık bile