Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Siber Savaşları Izleyebileceğiniz.. Map

Melhame-i kübra Çevrimdışı

Melhame-i kübra

Erkek
İslam-TR Üyesi
http://map.norsecorp.com

Ekran Aladaıntısı.PNG

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
ne yapıyon akhi bi yerleri mi fişliyon ?

Melhame-i kübra Çevrimdışı

Melhame-i kübra

Erkek
İslam-TR Üyesi
ne yapıyon akhi bi yerleri mi fişliyon ?
Kimin silahı ile kimi fişliyim hacı abi,bizimkisi okyanus'da damla.. ilgili kardeşler gördüm buralarda onlar nasiplensin diye.Yoksa ben bu tarz işler ile uğraşan biri değilim.
Ahi ben hiç birşey anlamadım ?
akhi en üstteki siber savaşın olduğu harita,güncel olarak ülkeden ülkeye siber saldırıları aktarıyor.Genellikle bu iş de en uzman ruslar ve çinliler.

alttaki linkte ise , simulatör hack eğlence amaçlı bende daha yeni buldum.
bi an abd ve rus ların ülkelerinde uydu kesintisi yaparak kanallarda mujahidlerin videolarını paylaşmak ve nükleer silahlarını imha etmek aklımdan geçti.O yüzden paylaştım..

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ahi anlık mu bu veriler oyleyse amerikanlar nasıl dayanıyor yav butun dumya amerikaya cullanıyor :)
Ahi muhtemelen çoğu saldırılar bankalara ait olan ağlara yapılıyordur Allahu alem, Amerika'nın bankacılık sektörü de hepimizin malumu.

H Çevrimdışı

HasanMuhacir

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Ahi muhtemelen çoğu saldırılar bankalara ait olan ağlara yapılıyordur Allahu alem, Amerika'nın bankacılık sektörü de hepimizin malumu.
Bazen de kırıp sistemi çökertebiliyorlar ahi ruslar falan gecen aylarda bi siber saldırıda amerikanlara 10 milyar dolarlık zarar verdi böyle hergün 1 2 saldırı olsa amerikan ekonomisi çöker ama işte kırk yılın başı bi anca tutuyor bunada şükür yesinler birbirlerini amerikanlar ruslar çinliler :)