Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru İslamabad Üniversitesi Kayıtları Nasıl Yapılıyor?

I Çevrimdışı

islamüni

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a kardeşler pakistandaki islamabad üniversitesinde veyahut ona benzer pakistanda uluslararası bir universiteye kayıt yaptırmak istiyorum bu hususta ne yapmam icap ediyor,
acık ogretim uni ogrencisiyim ne gibi şartlarla alıyorlar nasıl kayıt yaptırabılırım?

Bolumleri nelerdir en kolay okuyabılecegım bolum veyahut bu tur bolumler hakkında bilen kardeşler varsa bilgilerini esirgemezlerse sevinirim şimdiden bilgi verecek kardeşlerden Allah razı olsun..

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
başvuru namına google da arama yapmanı tavsiye ederim. özel olarak bilgisi olan yazar burda yine. kolay gelsin

A Çevrimdışı

abdullah11

Guest
suudu unut kardes imam hatip lisesi mezunu olmalısın ve erbakan gibi bir siyası yada necmi sarı , yarbuzi gibi birinden icaze ile gitmelisin birde ıyı derecede arapça bilmelisin ..

suriye ise bu sene tüm yabancı öğrencileri kovdu , suriye bir kac senede bir bu işi yanı temizleme işini yapıyor . ama dil kursları var medreseler var onlara gidebiliyorsun

pakistan ise suanda savaş oldugu için okuman cok zor . bırak okul icazesini normal turist vizesi bile vermiyor. ama kacak gidersen medreseler var onlarda yakalanırsan direkmen postalanırsın ve başında el ka... ile damgalanırsın .

suanda pek sorun cıkarmayan ürdün . oraya üniv okumaya gidenler var . cok fazla sorun cıkarıyorlar dıye bılıyorum

malezya ise birçok prosedür ile karşına cıkar . iyi bir referans ve imamhatip mezunu olmanı sart kosuyor dıye bılıyorum

Üst Ana Sayfa Alt