Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Medine İslam Üniversitesi Başvuru

M Çevrimdışı

Muvahhid...06

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum kardeşler, Medine İslam Üniversitesi' ne başvurmak istiyorum ama bu sene yeni bir site üzerinden yapılıyormuş başvurular. Ben de giriş yaptığımda,mavi başvur butonuna tıkladığımda bu hatayı veriyor. Bu sene başvuran veya bu sorunu çözebilen oldu mu? Acil cevaplarsanız sevinirim son gün 7 Aralık

Ekli dosyalar

• WhatsApp Görsel 2023-11-26 saat 08.49.21_50e51ea6.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-11-26 saat 08.49.21_50e51ea6.jpg
    30.2 KB · Görüntüleme: 116
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Selamun aleykum kardeşler, Medine İslam Üniversitesi' ne başvurmak istiyorum ama bu sene yeni bir site üzerinden yapılıyormuş başvurular. Ben de giriş yaptığımda,mavi başvur butonuna tıkladığımda bu hatayı veriyor. Bu sene başvuran veya bu sorunu çözebilen oldu mu? Acil cevaplarsanız sevinirim son gün 7 Aralık

aleykum selam referans ile basvuruluyor diye biliyordum orayi.

Y Çevrimdışı

Yusuf Culeybib

İslam-TR Üyesi
Aleykum selam kardeşim. Sosyal medya platformlarinda grupları vardı zamanında şuan ne durumda bilmiyorum. Dilersen bu işle uğraşan tercüman var danışabilirsiniz

مكنون Çevrimdışı

مكنون

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ve aleykümselam ve rahmetullah yüksek lisans yapılabiliyor ise gitmek istediğim bir üniversite.

Üst Ana Sayfa Alt