Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Inadına Mini Etek Giyeceksiniz Inadına Dekolte Giyeceksiniz

E Çevrimdışı

ebu isa

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Forumdaki akhilerden ama özellikle bacılardan af dileyerek söylüyorum. Karılarını kızlarını pazarlamayı bu kadar seven adam görmedim. Sapıklıkları açığa çıkmış. İnadına mini etek giyeceklermiş, biz de inadına kafana sıkacağız ey soner yalçın. Neyse başka şeyler de yazacaktım da tuttum kendimi.

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
" Ey kâfirler yenileceksiniz ve toplanıp cehenneme sürükleneceksiniz"!! Ali İmran 12.

Demekki kafir olmakta böyle bişey, yani anlamak zor ama, illede cehennem diye tutturuyor adamlar, ne yaparsın??!!!

Son düzenleme:
AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Kaliteli ve has kafir

S Çevrimdışı

Seyyid Talha bin Asım

Sen neden korkuyorsun ölmek varken kaderde?!.
Banned
Bizde inadına bakmayacağız arkadaş :) . İran da hanım polisler, hanımların mahrem herhangi bir yerlerini açık görüklerinde ellerinde boya açık yerlerini boyarlarmış -eskiden öyleymiş şimdi bilmem-. Aslında bizlerde örgütlensek ve açık kadınları sprey boyalarla boyasak -geçici- kimse açık kıyafetlerle çıkmaya cesaret edemez dışarıya :) .

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bizde inadına bakmayacağız arkadaş :) . İran da hanım polisler, hanımların mahrem herhangi bir yerlerini açık görüklerinde ellerinde boya açık yerlerini boyarlarmış -eskiden öyleymiş şimdi bilmem-. Aslında bizlerde örgütlensek ve açık kadınları sprey boyalarla boyasak -geçici- kimse açık kıyafetlerle çıkmaya cesaret edemez dışarıya :) .
İyide ahi millet zaten heryerine boya sürüp çıkıyor :)

O Çevrimdışı

omermuslim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
şimdilerde İranın arka sokakları parisle yarışıyor.

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Polis kadınlar kimi boyamış onu bilmem ama, İran bugüne dek bizim gözümüzü iyi boyamış!! Biz en "müslüman" onları bilirdik Meğerse adamlar en çok kâfirlere destekçiler miş de haberimiz yokmuş!!

S Çevrimdışı

Seyyid Talha bin Asım

Banned

Şimdilerde de IŞİslam Devleti'nin yönettiği bölgelerde tam bir Şeriat tesis olunduğu söyleniyor. Allah sonunu hayretsin İnşeallah.

O Çevrimdışı

omermuslim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
S Çevrimdışı

Seyyid Talha bin Asım

Banned
İnşeallah islam ümmeti tez zamanda işid ile olan sınavını(fitne) başarıyla geçer.

Hayır olur İnşeallah. Allah Teala yanlış yolda olanları, yanlış yola sapanları, yanlış yola sapmak üzere olanları doğru yola yöneltsin; tam hidayet ve teslimiyet nasip etsin İnşeallah. Islahları mümkün değilsede müstehaklarını versin İnşeallah. En güzel dua bu olsa gerek. Selametle.

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
2015-02-04--23_28_22.jpg

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu pezolar 28 şubatta liselere mini etek zorunluluğu gibi bi şey getirdilerdi ... liseli kızlard agörüyordum hepsi minili ya hadi bazıları olur da hepsi mi olur diye soruyordum ,, meğersem etek boyları diz altına yasak edilmiş ...

Üst Ana Sayfa Alt