Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Günün Saçmalaması

ك Çevrimdışı

كعب بن مالك

La İlahe İllallah
İslam-TR Üyesi
Asrın müceddidi Sonia hanımdan, okurken beni benden alan, gülmekten karnıma ağrılar girdiren fıkrası.
15079079_10154633093243898_869020010475553892_n.jpg

H Çevrimdışı

Havîn

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bundan bi kaç ay önce,Bir olayda adaletli davrandığım için gururuna yediremeyen bir ablamız bana "Seni Allaha Havale ediyorum,O tuttuğun oruçlar kabul oluyormu sanıyorsun" demişti..

Bugün öğrendim ki Deist'miş :D
Deist biri beni nasıl Allaha Havale etti orda tıkandım kaldım:confused:

H Çevrimdışı

Havîn

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Deizim inancının ana mantığı,kainatı yaratan bir Allah var,fakat herhangi bir din göndermemiştir.Kısacası Allah,kainatı yaratmış,içine muhtelif hayat sahibi varlıkları koyup,sistemi ayarlamış ve bırakıp gitmiştir.. HAŞA !

Şimdi seni Allaha Havale ediyorum demesi mantığa ters bir kere.
Onlara göre Allaha yalvarılıp dua etmek,Ondan(c.c) Birşey istemek,beklemek saçma.. Haşa !

Şamil Basayew Çevrimdışı

Şamil Basayew

Sabret nefsim Allah bizimle beraberdir..
İslam-TR Üyesi
saadet partisi baskani kamalak demisti ki; bizim gozumuzde bu ulkenin ateisti de musluman.

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Muhtemelen bir aralar Facebook'da "Kul ya eyyuhel Kafirûn" adıyla dolaşan elemanın youtube kanalı, malum tekfirci cemaatten etkilendiği her halinden belli. Allah subhanehu ve teala hidayet etsin.

nj5MLV.jpg

İlgili youtube kanalı

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Cundullah el-Kürdî Çevrimdışı

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bugün misafirliğe gittiğim evde kapıyı açan kişiye yanlışlıkla hoş geldiniz dedim.Bence günün en büyük saçmalığını ben yaşadım :)
Bizim bütün misafirler bana diyor. asosyal, temel iletişim bilgisinden yoksun olmam sebebiyle de olabilir:cool:

Muwahhide Tevhid Çevrimdışı

Muwahhide Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Üst Ana Sayfa Alt