Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Kuralları & Taşınan ve Silinen Mesajlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
kardeşim kamill ben sildim seni,n cumayla ilgili konuyu sanada özelle mesaj attım inşallah oku. site henuz buna hazır olmadıgından bu konuyu yazmayı hoş görmedim hakkını helal et inmş ilerki zamanlarda senden bunun için ilim paylaşımını isteyecez. ve bu konuyla ilgili hükümleri yazacaz ama özel olarak bilmek isedigin bir şey varsa özelden sor veya msn ye ekle ordan açıklayım biznillajh . selametle kardeşim.

U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
estagfirullah kardeşim ecmain inş. estagfirullah haci olabilir Allahtan başkasına muhtaç olmayalım inş. Allah bizi muhtaç kılmasın s.a.

U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
estagfirullah o senin güzelligin maşallah güzel bakan güzellikler görür o güzellikler bizleride güzelleştirsin inş. s.a.

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
rucane'nin Foto Montaj Yapmak İsteyenler Buraya --Face On Body-- konusu program içeriğindeki mesajların uygunsuz olması nedeniyle kaldırılmıştır

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
özlem kardeşin psikoloji bölümünde tabloya bakın ve renkleri söyleyin isimli konusu resim linklerinin ölmesi nedeniyle silinmiştir. linkler yeniden yüklenirse gereği düşünülebilir.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
psikoloji bölümünde öykü, hikaye ve denemeler ile ilgili açılmış olan konular aynı bölümde ''hayata dair Öykü,Hikaye ve Denemelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz'' isimli bir başlık altında tolanmıştır.

psikoloji bölümündeki testlerle alakalı açılmış olan konular bir başlık altında toplanmıştır.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
psikoloji bölümündeki çocuk ve ailelerle alakalı konular formumuzun ''Çocuk ve Aile Eğitimi'' isimli bölümü açılması hasebiyle oraya taşınmıştır.

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
erkeğin ayrıldıktan sonra ki 60 saniyesi adlı konu içinde yanlış kelimeler olduğundan silinmiştir...

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
KARADENİZLİ BİLGİ YARIŞMASINDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! adlı konu daha önce açılmış olduğundan silinmiştir..

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
deli fıkralarında yayınlanan bazı mesajlar daha önce yayınlandığı iiçin silinmiştir

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
Kadın Milleti Erkekleri Nasıl Öldürür ? konusu daha önce yayınlandığından dolayı silinmiştir.

Z Çevrimdışı

Zeyd bin Hârise

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Duaa nickli kardeşin hadis bahçesin'de başlık açıp tek hadis yazdığı bütün konular ''Resulullah S.a.v'in Sünnetin'den Hergün Sahih Hadis Ekleyelim '' konusuyla birleştirilmiştir ... tek hadis ekleneceğinde başlık açmak yerine Resulullah S.a.v'in Sünnetin'den Hergün Sahih Hadis Ekleyelim « başlığı altına yazmanızı rica ediyorum

Z Çevrimdışı

Zeyd bin Hârise

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
''SİGARANIN KISA TARİHÇESİ AMA UZUN ÇİLESİ '' serbest kürsüye daha uygun olduğundan islami konular bölümünden serbest kürsü ye taşınmıştır ...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Mek4el?na ' Alıntı:
Forumda kimlik bilgisi ... msn adresi açıklamak yasak değil mi ?? >>>> !slam4ever

açıktan msn adresi vermek yasak..Gördüklerimi siliyorum ben..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt