Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Günlüğü...

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Cok ilginc,
Saka yapan kız tarafi goruluyor da
Erkek tarafi asla gorulmuyor.
Laf sokma, gonderme yapma, uyari altinda kisiyi rencide etme uyarilari hep kiz tarafi oluyor cunku guç ancak buna yetiyor.
Adalet kavrami Insanin bunyesinde olmayinca, parmaginla gokteki ay'ı gostersen, insanlar sadece parmaklarina bakiyorlar.

Sirf kardeslik hukuku icin alttan almak, sabr etmek, sineye cekmek, gercekten yorucu.
Uzucu bir durum aslinda. sabr etmek degil, sabredilen insanin farkindaliginin az olmasi uzucu.

Aman neyse, yav.

Y Çevrimdışı

Yusuf Culeybib

İslam-TR Üyesi
Cok ilginc,
Saka yapan kız tarafi goruluyor da
Erkek tarafi asla gorulmuyor.
Laf sokma, gonderme yapma, uyari altinda kisiyi rencide etme uyarilari hep kiz tarafi oluyor cunku guç ancak buna yetiyor.
Adalet kavrami Insanin bunyesinde olmayinca, parmaginla gokteki ay'ı gostersen, insanlar sadece parmaklarina bakiyorlar.

Sirf kardeslik hukuku icin alttan almak, sabr etmek, sineye cekmek, gercekten yorucu.
Uzucu bir durum aslinda. sabr etmek degil, sabredilen insanin farkindaliginin az olmasi uzucu.

Aman neyse, yav.
Yanlış anlaşılmaya musait bir platformdayiz. Cevremde baskasiyla alakali birsey yaziyorum direk olay benimle ilişkilendiriliyor. Bu sebeple elimden geldiğince bende dikkat etmeye çalışıyorum. Evet forum sakinleri lisede edebiyat en sevdiğim dersti ama pek fazla burda bu yeteneğimi aktaramiyorum.Türk dilini yazimsal olarak ifade etmede güçlük çekiyorum. Her insanda olduğu gibi benimde zaaflarim var. Mukemmeliyetcilik beklentilerimizde hat safada maalesef. Ben buyum bu olduğum içinde zaten beni burda şuan okuyorsunuz. Belki yazdiklarimda az buçuk samimiyet goruyorsunuz. Rabbim bizi şerlerden muhafaz etsin. Buranın da imtihani buymuş. Rabbim hepimize dunya ve ahirette sürekli mutluluklar versin. Rabbim kuşların her çırpınışı kadar kalbinize ferahlik versin. Rabbim yüzünüzden tebessumu eksik etmesin. Bana verdiği nimetlerin kat kat fazlasini sizlerede versinm Allahümme amin

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
En guzelini yapmissin kafa mis gibidir..

Bende internet diyetine gireyim bi sure.

Üst Ana Sayfa Alt