Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Günlüğü...

R Çevrimdışı

Radikal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Forum ahalisi cimri oldugu icin
beni ne umreye gonderdi ne de bana telefon aldi sevgili gunluk.
bununla da kalmadi kitap sponsoru yapti
lakin ben nihayet kendime uzun zaman sonra sifiy bi telefon alabildim
taksitini 80 yasimda filan bitiririm
daha once olursem de torunlarima borç takar giderim. odesin sıpalar banane

ve fakat teli aldım şu koruma camlardan da taktirdim, adam on kamera kismini da kapladigi icin buzlu gosteriyor.
resmen telefonum selfi cekmim diye beni sansurlemiş.??

simdi diyeceksiniz bundan bize ne be?
pişmiş tavugun basina gelen her sey benim de basima geliyor
ben 2.5dakka dertlendim
siz de dertlenin.
nazarlara geliyorum
okuyun ufleyin?

forum ahalisi: cok uzulduk selfi cekemedigin icin. isimizi gücümüzü biraktik, seninleyiz kardesim :/
Bana söyleseydin alırdım sana telefon

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Bayram tatlisi icin bir takim hazirliklar yapiyorum forum kardeşlerim...

Forum ahalisi A) bu bayram bir şey yapma
Forum ahalisi B) mumkunse mutfağa girme
Forum ahalisi C) Arkadaşı hemen banlayalım

Ahıskalı Çevrimdışı

Ahıskalı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Çevirmenliği müteaddid esbaba binaen rafa kaldırmak durumunda kaldım. İki gündür benzincide çalışıyorum. Kıyasen bu iş daha rahat parasında değilim zorunda olduğum için çalışıyorum. Muhabbet olsun ortam güzel olsun yeter. Acemiyim tabi bugün adam araba da indi iki dk işi geciktirmem sebebiyle yaşını başını almış olmasına rağmen adeta nonoş nonoş triplere girmeye başladı. Başka biri yokmu başka biri yokmu diye bende panik yaptım ilk etapta ama anında kan beynime sıçradı elemanlar gel diyor ben adama bakıyorum sert bir bakışla. Son anda kendime hakim oldum ve köşeme çekildim. 50 yaşına gelmiş adam diyoz delikanlılığın erkekliğin e sinden haberi yok teenni ağırbaşlılık kalmamış

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
İşten tam çıkıcam iş arkadaşım bi abla, yarin memleketine gidecek gel seni de gotureyim dedi. Dedim köy mü, dedi köy.
O zaman dedim geliyoruuummm.
Aniden gelişen yolculuk hazirligi..
yolcu duasi alirim.
Dua da ederim varsa isteyen.:giggle:

Teşrik tekbirlerini unutmayaalimmm.

R Çevrimdışı

Radikal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
[/QUOTE]
20230626_235113.jpg

Leprusal Çevrimdışı

Leprusal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Abdülkadir Polat küfürbaz çıkmış şaşırdım :D
Gerçi Youtuberlardan çok bir şey beklememek lazım.

R Çevrimdışı

Radikal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
İşten tam çıkıcam iş arkadaşım bi abla, yarin memleketine gidecek gel seni de gotureyim dedi. Dedim köy mü, dedi köy.
O zaman dedim geliyoruuummm.
Aniden gelişen yolculuk hazirligi..
yolcu duasi alirim.
Dua da ederim varsa isteyen.:giggle:

Yolculuk nasıl geçti Alketa abla

Muqarrab Çevrimdışı

Muqarrab

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kurbanı kestiğim andaki duygularımı sizinle de paylaşmak isterim. Kurbanı keserken değişik bir his kapladı içimi. Hem hayvanın ölümü hem de FİSEBİLİLLEH... Birşeyleri sadece Allah teberake ve teâlâ için yapmak gerçekten en yüce duygu, en yüce his olsa gerek... Ağlayasım geldi. Allahu Teala için kurban kesmek çok farklı bir duyguymuş bana bu fırsatı veren Allah azze ve celle ye hamd olsun. Allah teberake ve teâlâ benden ve tüm Müslümanlardan kabul buyursun Allahumme amin.

R Çevrimdışı

Radikal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Kurbanı kestiğim andaki duygularımı sizinle de paylaşmak isterim. Kurbanı keserken değişik bir his kapladı içimi. Hem hayvanın ölümü hem de FİSEBİLİLLEH... Birşeyleri sadece Allah teberake ve teâlâ için yapmak gerçekten en yüce duygu, en yüce his olsa gerek... Ağlayasım geldi. Allahu Teala için kurban kesmek çok farklı bir duyguymuş bana bu fırsatı veren Allah azze ve celle ye hamd olsun. Allah teberake ve teâlâ benden ve tüm Müslümanlardan kabul buyursun Allahumme amin.
Başkasının kurbanını kestim ama hiç kendi kurbanımı kesmedim bilmiyorum nasıl bir duygu

R Çevrimdışı

Radikal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Fevkaledenin fevkinde.
Dönüş yolundayim.
Allah affetsin her gun küfte sucuk mangal sarma baklava sarı kola ile gecti. Girtlagima kadar yedim diyebilirim.10 kilo alarak istanbula geri dönüyorum. Pert oldum.

Yorum yazdiktan sonra gelen mesajlara baktim.
4 bir yanim küfte ya:D

Ekli dosyayı görüntüle 30719
Sen herhalde 10 kilo almışsındır okadar yemeyle artık tombulketa oldun

Muqarrab Çevrimdışı

Muqarrab

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Fevkaledenin fevkinde.
Dönüş yolundayim.
Allah affetsin her gun küfte sucuk mangal sarma baklava sarı kola ile gecti. Girtlagima kadar yedim diyebilirim.10 kilo alarak istanbula geri dönüyorum. Pert oldum.

Yorum yazdiktan sonra gelen mesajlara baktim.
4 bir yanim küfte ya:D

Ekli dosyayı görüntüle 30719
Bi 10 kilo da burda alırsın olursun battal boy :D

Üst Ana Sayfa Alt