Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Günlüğü...

Ahıskalı Çevrimdışı

Ahıskalı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
hep şu martı'ları sürmek istiyodum
nihayet bindim ama sahilde hizimi alamayip
oturma bankına tosladim.
bir ozenticiliğimin daha sonuna geldim
yani hiz ayarini yapmak biraz meşakkatliymiş.
yani yamaç paraşütüne ozensem agaca bodoslama girerim,
boyle yeteneklerle bezenmişim adeta.

bu arada armutlu ihlas evlerinin bi gecesi 3000 tl olmuş.
ÜÇ BİN
3 tane bin
sadece "yok deve" diyebiliyorum.

abla o kekten yine yapsana yiyek forumca

Alketa Çevrimiçi

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Forum ahalisi cimri oldugu icin
beni ne umreye gonderdi ne de bana telefon aldi sevgili gunluk.
bununla da kalmadi kitap sponsoru yapti
lakin ben nihayet kendime uzun zaman sonra sifiy bi telefon alabildim
taksitini 80 yasimda filan bitiririm
daha once olursem de torunlarima borç takar giderim. odesin sıpalar banane

ve fakat teli aldım şu koruma camlardan da taktirdim, adam on kamera kismini da kapladigi icin buzlu gosteriyor.
resmen telefonum selfi cekmim diye beni sansurlemiş.??

simdi diyeceksiniz bundan bize ne be?
pişmiş tavugun basina gelen her sey benim de basima geliyor
ben 2.5dakka dertlendim
siz de dertlenin.
nazarlara geliyorum
okuyun ufleyin?

forum ahalisi: cok uzulduk selfi cekemedigin icin. isimizi gücümüzü biraktik, seninleyiz kardesim :/

Ahıskalı Çevrimdışı

Ahıskalı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Forum ahalisi cimri oldugu icin
beni ne umreye gonderdi ne de bana telefon aldi sevgili gunluk.
bununla da kalmadi kitap sponsoru yapti
lakin ben nihayet kendime uzun zaman sonra sifiy bi telefon alabildim
taksitini 80 yasimda filan bitiririm
daha once olursem de torunlarima borç takar giderim. odesin sıpalar banane

ve fakat teli aldım şu koruma camlardan da taktirdim, adam on kamera kismini da kapladigi icin buzlu gosteriyor.
resmen telefonum selfi cekmim diye beni sansurlemiş.??

simdi diyeceksiniz bundan bize ne be?
pişmiş tavugun basina gelen her sey benim de basima geliyor
ben 2.5dakka dertlendim
siz de dertlenin.
nazarlara geliyorum
okuyun ufleyin?

forum ahalisi: cok uzulduk selfi cekemedigin icin. isimizi gücümüzü biraktik, seninleyiz kardesim :/

Abla şu acıdan bak başa gelen hiç bir musibetten naparsan yap kaçamazsın nebevi bi öğreti bu akışına bırak arif anı seyreyler mewlam görelim neyler neylerse güzel eyler

Mubadil Çevrimdışı

Mubadil

t.me/hendekehli0
İslam-TR Üyesi
Bir telegram sayfasında yapılan yorum:

2012de halepte düşmanla aramızda 30 metre olan (hatlar binalardan oluşuyordu) keremil cebel denen mıntıkada ribat noktasını terk ettiler m.gezenler ve tayfası. Birkaç gün sonra makara oturmaya geldiler.ALLAH AZZE VE CELLE kardeşten kabul etsin, m.gezenlere siz hainsiniz birdaha buraya gelmeyin dedi onları kovaladı.m.gezenler dometes gibi oldu yüzü,hiç gözümün önünden gitmiyor o hali.

Ümmetin yeni iman etmiş gençleri, kızları Devleye yönlendirdiler sonra tereyağdan sıyrılır gibi meseleden sıyrılıp sanki mesele ile kendilerinin hiç alakası yokmuş gibi binlerce kâfirin elinde esir düşmüş bacı var iken hiç utanmadan ofislerinde HD kalitesinde videolar çekip Musa hocaya yükleniyorlar. Zelil herifler!

أهل الحديث Çevrimdışı

أهل الحديث

لا إله إلا الله
Moderatör
Bir telegram sayfasında yapılan yorum:

Ümmetin yeni iman etmiş gençleri, kızları Devleye yönlendirdiler sonra tereyağdan sıyrılır gibi meseleden sıyrılıp sanki mesele ile kendilerinin hiç alakası yokmuş gibi binlerce kâfirin elinde esir düşmüş bacı var iken hiç utanmadan ofislerinde HD kalitesinde videolar çekip Musa hocaya yükleniyorlar. Zelil herifler!
Ahi bana özelden yazabilir misin inşâAllah? Bir şey soracağim

Mubadil Çevrimdışı

Mubadil

t.me/hendekehli0
İslam-TR Üyesi

Musa Hoca bigün kaldığımız yere gelmişti. Havada İHA vardı ama biz sesi uzaktan geliyor diye çok dikkate almamıştık. Musa Hoca'da Allah razı olsun nasihat ediyordu. Bizde pür dikkat dinliyorduk. Sonra aniden sessizliği yaran bir uçağın dalış sesi geldi. Dedik: "tamam, herşey buraya kadarmış." Kelime şehadet getiremeden uçak çok yakınımızı vurdu. Hatta biz sandık füzeleri bize attı ama "Allah isabet ettirmedi" dedik.
2.uçak gelmeden çıplak ayakla kısa bir maraton koşusu yapıp: )sığınaklara geçtik. 2.uçakta aynı yeri vurunca dedik: "tamam, hedef biz değiliz" tabii sonra aklımıza hoca geldi: )"Hoca nerde? Hoca nerde?" Elhamdulillah hocada bir yer bulmuş kendine.
Sonra Musa Hoca tebessüm ederek: "çekirge bir atlar, iki atlar, üçüncüsünde n'olcak bakalım" dedi. Tabi Musa hoca bunu tebessüm ederek anlattı ama biz o an hüzünlendik. Çünkü daha öncede Musa Hoca uçağın vurduğu bir binadan sağ çıkmış elhamdulillah...
Birkaç gün sonra Musa Hoca tekrar ziyarete geldi. O gün hiç unutmuyorum dünyayı, şehadeti, cenneti... anlattı. Ben hayatımda yaşadığıma hiç o kadar pişman olmamıştım. O gün o sohbeti sedirlerde oturup, cennette dinlemek vardı...
Musa Hoca, kamera arkasında çok espirili ve yeri geldiğinde çayını dolduracak kadar tevazu sahibi bir hoca. Musa Hocayı beğenmeyebilirler, dinlemeyebilirler ama en azından saygı duymak zorundalar! Çünkü "muttakiler korku yolunda yürüdüler, sen ise hiç o yola girmedin!

-Alıntıdır-.

Mubadil Çevrimdışı

Mubadil

t.me/hendekehli0
İslam-TR Üyesi

Musa Hoca bigün kaldığımız yere gelmişti. Havada İHA vardı ama biz sesi uzaktan geliyor diye çok dikkate almamıştık. Musa Hoca'da Allah razı olsun nasihat ediyordu. Bizde pür dikkat dinliyorduk. Sonra aniden sessizliği yaran bir uçağın dalış sesi geldi. Dedik: "tamam, herşey buraya kadarmış." Kelime şehadet getiremeden uçak çok yakınımızı vurdu. Hatta biz sandık füzeleri bize attı ama "Allah isabet ettirmedi" dedik.
2.uçak gelmeden çıplak ayakla kısa bir maraton koşusu yapıp: )sığınaklara geçtik. 2.uçakta aynı yeri vurunca dedik: "tamam, hedef biz değiliz" tabii sonra aklımıza hoca geldi: )"Hoca nerde? Hoca nerde?" Elhamdulillah hocada bir yer bulmuş kendine.
Sonra Musa Hoca tebessüm ederek: "çekirge bir atlar, iki atlar, üçüncüsünde n'olcak bakalım" dedi. Tabi Musa hoca bunu tebessüm ederek anlattı ama biz o an hüzünlendik. Çünkü daha öncede Musa Hoca uçağın vurduğu bir binadan sağ çıkmış elhamdulillah...
Birkaç gün sonra Musa Hoca tekrar ziyarete geldi. O gün hiç unutmuyorum dünyayı, şehadeti, cenneti... anlattı. Ben hayatımda yaşadığıma hiç o kadar pişman olmamıştım. O gün o sohbeti sedirlerde oturup, cennette dinlemek vardı...
Musa Hoca, kamera arkasında çok espirili ve yeri geldiğinde çayını dolduracak kadar tevazu sahibi bir hoca. Musa Hocayı beğenmeyebilirler, dinlemeyebilirler ama en azından saygı duymak zorundalar! Çünkü "muttakiler korku yolunda yürüdüler, sen ise hiç o yola girmedin!

-Alıntıdır-.

Güncelleme:

"Hoca nerde? Hoca nerde?" dedik. Sonra Musa Hoca sığınaktan çıktı. "İki sohbet anlattık diye hoca mı olduk" dedi: )

Leprusal Çevrimdışı

Leprusal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bu forumda Mahmut Efendi denen zındığına rahmet dileyip banlanmayanlar bile varmış.. Bense haksız yere bir videodan ki içeriğinde kötü bir şey yoktu 3 gün ban aldım. Herkesin kendi vicdanına bırakıyorum.

!sLaM4eVeR Çevrimiçi

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Bu forumda Mahmut Efendi denen zındığına rahmet dileyip banlanmayanlar bile varmış.. Bense haksız yere bir videodan ki içeriğinde kötü bir şey yoktu 3 gün ban aldım. Herkesin kendi vicdanına bırakıyorum.

demekki sizi banlayan kardes banlamasiyla isabet etmis. Agzinizi düzeltin, daha da önemlisi yalan konusmayin.

طالب بن عايد Çevrimdışı

طالب بن عايد

انا لله وانا اليه راجعون
Süper Moderatör
Hakkı öğrendikten sonra hatasında ve batıl reklamında ısrarcı olmayanlar neden banlansın..

Sizin ban meselesinde; hatanızı size yeterli açıklamadan banladığım huznüne kapıldım ve bunun için helallik istedim.. Ama siz hala batıl reklamında ısrarcı mı oluyorsunuz?

Banlandığınız meseleyi detaylıca araştırın ve husnuzannımıza pişman etmeyin..

Alketa Çevrimiçi

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi

Onyargili olmayin deyip onyargili davranmak nasil bir ruh halidir acep.

1 hafta ban yedim ben icin rahat olsun mesela
Simdi kendi vicdanina bakabilir
3 gun ban aldim diye aglamaktan vazgecebilirsin.

Halid Ahmed Çevrimdışı

Halid Ahmed

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
2024 Ramazan sponsoru olarak çook guzel kitaplar seçtim arkadaşlar. Olmez saĝ kalir Ramazana ulaşırsak ne ala :D
Kurban bayramımız içinde bir şeyler ayarlasanız keşke, kaç senedir deniyorum ama bir türlü kitap kazanmak nasip olmadı :)

Ahıskalı Çevrimdışı

Ahıskalı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İhlasa ermek isteyen ve gönülden Allah rızası için amel yapmak isteyipte becerememek husunda şöyle bir taktik buldum. Allah sabittir ki güler, sizde bir iş yaparken daima Allahı güldürmeye niyet edin. İnşaallah akıbetimiz hayr olur

Üst Ana Sayfa Alt