Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Günlüğü...

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Kac kisiye kitap alacam ben
ILk 3 kisiye mi ? @eL_Muhacir abi.
Kaç kisiye kitap gonderiyordun sen.

Ramazanda kitap fuarlari olur
Kesin kampanya yaparlar.
Vecize 1. Olsa
Ona aldigim kitaptan eşantiyon bisiler verseler 2. ye onu versem,
3. Kisiye de kitap ayraci kalir beleşten.
Ilk 3 u kurtariyorum.

Valla Ağa'nın eli tutulmaz 🙂

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Valla Ağa'nın eli tutulmaz 🙂
bu her camide ve ihlas evlerinde gorulen, huseyim hilmi isik miydi adamin adini unuttum, onun serisini alayim dagıtayim.
Istesem bedavadan alirim bunlari.

Sana da Cevab Veremedi kitabini hediye ediim kabul et :D

images (7).jpeg

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Vҽϲízҽ Çevrimdışı

Vҽϲízҽ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu her camide ve ihlas evlerinde gorulen, huseyim hilmi isik miydi adamin adini unuttum, onun serisini alayim dagıtayim.

Ekli dosyayı görüntüle 32166
Yandaki büyük kitap da kesin Seadeti Ebediyye'dir. Bu sapıklardan ve sapkın kitaplarından ALLAH'a sığınırız. Dünya ve ahirette rezil rüsva olsunlar.

İngiliz Casusunun İtirafları (diğer kitaplar için de geçerli) kitabını görürseniz içine "Bu kitabı okuduysan, bu kitaba verilen reddiyeyi de oku" "Bu kitabın uydurma olduğu ortaya çıktı" deyip güvendiğiniz kaynakların, sitelerin ismini yazarak ALLAH'ın izniyle bir kişi bile olsa doğruya ulaşmasını sağlayabiliriz inşaAllah.

Salafiyyaaa Çevrimdışı

Salafiyyaaa

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi

Ekli dosyayı görüntüle 32166
Bütün evlerin vazgeçilmez kitabı beleşe dağıtılmış gibi her evde görüyorum bunu abla :)

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Bu kitabı dağıtacaksan hayrına bizdekileri de topla herkese fazla fazla verirsin abla 😂
:D

Ya o işin şakası tabi de, imkanim olsa kitaplari toplatır geri donusume gonderirdim.
Belki ilk ciktigi zamanlarda okunmustur bunlarda simdilerde kimsenin oyle okudugunu sanmiyorum.
Ben ilk defa armutlu ihlas evlerinde gormustum.
Dusunsene koca site yuzlerce daire ve her dairede bu kitap serisi. Ve bu sadece bi tanesi. Holdingim olsa bende basardim

Salafiyyaaa Çevrimdışı

Salafiyyaaa

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
:D

Ya o işin şakası tabi de, imkanim olsa kitaplari toplatır geri donusume gonderirdim.
Belki ilk ciktigi zamanlarda okunmustur bunlarda simdilerde kimsenin oyle okudugunu sanmiyorum.
Ben ilk defa armutlu ihlas evlerinde gormustum.
Dusunsene koca site yuzlerce daire ve her dairede bu kitap serisi. Ve bu sadece bi tanesi. Holdingim olsa bende basardim
Hahahahaha kitabın içeriğini bir gram bilmiyorum evde öyle kutu içerisinde duruyor hiç dikkatimi çekmedi . Ama herkesten toplatmak fikri bile cazip geldi abla 🥲

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Havuclu cevizli kek yapmak istiyorum lakin çikacak sonuctan emin olamadigim icin geri duruyorum.
Bana eser miktar cesaret ve gaz lazım

kâtib Çevrimdışı

kâtib

لَا إِلَٰهَ إِلَّا ٱللَّٰهُ
İslam-TR Üyesi
Havuclu cevizli kek yapmak istiyorum lakin çikacak sonuctan emin olamadigim icin geri duruyorum.
Bana eser miktar cesaret ve gaz lazım
abla bence dene
hatta bence senin fail'lerin de iyi yapmadığını düşünmenden kaynaklanıyor, böyle düşünmezsen sonuç daha güzel olur

مكنون Çevrimdışı

مكنون

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Çocukken cennete yaklaştığımı hissederdim içim hep övünçle dolu olurdu. Şimdi ise Cennetten uzaklaştığımı hissediyorum çünkü o övünçü o duyguyu hissedemiyorum. Derhal bir şeyler yapmalıyım kalbimin neden bu hale geldiğini bulmak istiyorum eski halime nasıl dönebilirim bunu sorguluyorum. Bu aralar zikre başladım ve koruyucu etkisi olduğunu farkettim zikri hayatıma uygularsam eski halime dönebileceğimi düşüyorum. Dil , fikir ve amel birlikteliği.

Üst Ana Sayfa Alt