Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dua İsteyenler Buraya

Abu_ibrahim Çevrimdışı

Abu_ibrahim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
بسم الله الرحمن الرحيم

Bu mesajı okuyan kardeşlerimden ricam bana dua etsinler çok hastayım

İ Çevrimdışı

İki Hicretyolu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Alemlerin Rabbı Rahman ve Rahim olan, Abu İbrahim kardeşime acil şifalar versin inşeAllah .Sana dua ediyorum kardeşim

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
RABBİM günahlarına kefaret kılsın amin

Şafi olan RABBİM acil Şifalar versin amin

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bu sınavdan da yüz akı ile çıkarsın, şifa da bulursun İnşaAllah

Abu_ibrahim Çevrimdışı

Abu_ibrahim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
بسم الله الرحمن الرحيم
Hastalığım Allah izini ile gittikce ileşiyorum dualarınız için Allah razı olsun zamanım oldukca bir şeyler yazmağa calışırım.

Z Çevrimdışı

zerre

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu Aleykum Ve Rahmetullahi Ve Berakatuhu Abu_ibrahim kardeşim dualarımız hep ama hep seninle seni çok seviyoruz biliyoruzki ALLAH CC da seni çok seviyor ondandırki kulunu sınıyor ne mutlu bir haldir bu Allah seni seviyor hemde çok seviyor. bana dua et kardeşim ALLAH CC bana hidayet versin amiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnn HZ MUHAMMED MUSTAFA SAS EFENDİMİZİN ŞEFAATİ SENİN VE CÜMLE KARDEŞLERİMİZİN ÜZERİNE OLSUN

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah için kardeşlerimden yürekten dua istiyorum.. 6 yaşındaki kızım ciddi sağlık sorunlarıyla karşı karşıya ...dualarınızı kızımdan esirgemeyin..tez zamanda şifa bulsun ....(Allahumme amin )

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
RABBİM kızını İslama bağışlasın amin

Şafii olan RABBİMden şifa diliyorum kızına

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Abla, Allah cc kızınıza acil şifalar versin. Size de sabr versin. İnşAllah bu imtihanı hakkıyla atlatırsınız.

Üst Ana Sayfa Alt