Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dua İsteyenler Buraya

S Çevrimdışı

!SLaMYLiFe

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
dua.gif

E Çevrimdışı

eebbrruu

Üye
İslam-TR Üyesi
s.a kardesler öncelikle islamylife ten Allah razı olsun.benimde sizden bekledigim duadır öncelile nedeni annem suanda gebe vede bebegin durumu iyi ama ayagaında sakaltlık varmıs ve annemin ameliyatla dogum olacagı için sag salim ameliyattan kurtulması ve bebeginde yasaması için dua bekliyorum benbimde dualarım sizleredir

S Çevrimdışı

sare88

Üye
İslam-TR Üyesi
YAZMAKTAN MAKSADIM HATIRA BIRAKMAKTIR. İNSAN BAKİ DEĞİLDİR BİR GÜN ÇEKER GİDER BELKİ MERHAMET SAHİBİ BİRİ BU ACİZ KUL İÇİN BİR DUA EDER. KARDEŞLERİM BENDE SİZLERDEN DUA İSTİYORUM ABİMİN NAMAZ KILMASI İÇİN.BU ARADA ŞUNUDA YAZMADAN GEÇEMEYECEĞİM DUANIN KABULÜNE VESİLE OLAN BİR UNSURDA MÜSLÜMAN KARDEŞİNİN HABERİ OLMADAN ONUN ADINA DUA YAPILMASIDIR.

S Çevrimdışı

sare88

Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH RAZI OLSUN KDUALARIMDASINIZARDEŞİM.RABBİM HAKKINDA HAYIRLI OLACAK TÜM DUALARINI KABUL ETSİN.DUALARIMDASINIZ.SELAMETLE

F Çevrimdışı

FAKİRULLAH

Üye
İslam-TR Üyesi
BENDE SON NEFESİME KADAR BU YOLDA SABİT KALIP İMANLI ŞEKİLDE ÖLMEK İÇİN DÜNYA İMTİHANLARIMI VEREBİLMEK İÇİN MÜCAHİT RUHLU OLABİLMEK İÇİN VE DUA İSTEYEN KARDEŞLERİMİZİN VE BENİM DUALARINI KABULÜ İÇLERİNDEKİ HAYIRLARA VESİLE OLACAK BÜTÜN MURATLARININ HASIL OLABİLMESİ İÇİN İÇİN İSTİYORUM.............
DUA LARIM SİZLERLE

A Çevrimdışı

Ammar

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbim tüm müslümanların esaret altındaaki kardeşleri için ettikleri duaları kabul etsin inşaallah

H Çevrimdışı

hanne

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum wr wb kardeşler. bende dua istiyorum sizlerden yakında bebeğim olacak inşaAllah rabbimden onun hayırlı evlat olmasıni sadece islam için yaşamasını Allah dini için... yaşamasını istiyorum mucahid olamasını istiyorum inşaallah sizlede dua edin inşaallah ALLAH razı olsun.. ma'sslama....

Ü Çevrimdışı

Ümmü Beyruha

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
hanne ' Alıntı:
selamun aleykum wr wb kardeşler. bende dua istiyorum sizlerden yakında bebeğim olacak inşaAllah rabbimden onun hayırlı evlat olmasıni sadece islam için yaşamasını Allah dini için... yaşamasını istiyorum mucahid olamasını istiyorum inşaAllah sizlede dua edin inşaAllah Allah razı olsun.. ma'sslama....

E.A!

Maşallah kardeşim...
Ne güzel anne olacaksın İNŞ!
Rabbim senin annelliğini Hatice annemizin anneliği gibi,eşini de Muhammed (a.s)'ın babalığı,evladınızı da peygamberin çocukları gibi kılsın...

Ümmete faydalı,anne babasına ve akrabalarına FİRDEVS vesilesi olacak bir evlatla rızıklanasınız...

Hanne olman gereği MERYEM gibi adayabilirsen evladını RAHMANA hiç korkma,evladın FİRDEVSİN vizesi olacaktır bi iznillah!

ÇOK GÜZEL YAF ÜMMET ÇOĞALIYOR... :öptüm:/// :helalsana :güldüm
ELHAMDULİLLAH!!!
SELAMETLLE KARDEŞİM!!!

E.A!

H Çevrimdışı

hanne

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
amin kardeşim Allah razı olsun duaların için; bebeğimi sadece Allah yolunda olması için istiyorum tek isteğim bu böyle yetişmesi için elimden geleni yapacağım inşaAllah çok güzel bir duygu... rabbim sanada en hayırlı zamanda nasip etsin. rabbim yoluna bir mucahid daha katılacak inşaAllah rabbim yardıyla.... ALLAH yeter

Ü Çevrimdışı

Ümmü Beyruha

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
hanne ' Alıntı:
amin kardeşim Allah razı olsun duaların için; bebeğimi sadece Allah yolunda olması için istiyorum tek isteğim bu böyle yetişmesi için elimden geleni yapacağım inşaalah çok güzel bir duygu... Rabbim sanada en hayırlı zamanda nasip etsin. rabbim yoluna bir mucahid daha katılacak inşaAllah rabbim yardıyla.... Allah yeter

E.A!

Amiin kardeşim...
" rabbim sanada en hayırlı zamanda nasip etsin."Hayırlısı inş..
Rabbim hayır dualarına icabetini geciktirmesin!!Amiin!!!

E.A!

Üst Ana Sayfa Alt