Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

CİHADEHLİ.COM SİTESİ HAKKINDA ÖNEMLİ UYARI..!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Aleykumselam kardeşim

Onların kalitesi belli ahi

Nasıl cihadehli oldukları,RABBİM o gibi kimselerin şerrinden korusun ve oraya yanlışlıkla giren ahileride muhafaza etsin amin.

S Çevrimdışı

Sebuhi

Üye
İslam-TR Üyesi
bu site tam sofiliyi yayiyor ,kabirlerden yardim istemeyi destekliyoy, Cuppelini ve tayfasini da ilim ehli olarak goruyor,
Bunlarin internetde kouduklari cihad vieoolarinin hepsi Selefi mucahitlere aitdir(naksi ordusu haric)
bunlar oyle gostermeye calishiyorlar ki sanki tum mucahidler bunlarin akidesinde.onlara dua ediyorlar.sinir oluyorum.onlar boylesine Shiiler gibi takiye yapiyorlar.Hatda benin tanidigim Ebu Omer lezginin videosunu -istishadiyesini sitelerinde gorunce dahada sinirlendim.Ben biliyorum bu mucahid nasil bir akidede ve sofilere bugz ediyor ve onlardan shirk edenleri tekfir ediyorşBunlar ise bu mucahidlerin videolarini yayimliyarak çkendilerinde ciad ehli olduklarini gostermeye calishiyorlarşHakikat odur shu sofiler hic BİR CİHAD HAREKETİNİ DESTEKLEMİYORLARÇ nAKSHİBENDİ oRDUSU hARİC.

SİYAHSANCAKLI Çevrimdışı

SİYAHSANCAKLI

Üyeliği İptal Edildi
Banned
benim akaidim Ehli sünnet ve dört mezhep üzerinedir bunun dışındaki ne şia ne diğerleri benim dışımdadır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt