Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Alman Hükümetinden Müslümanlara Tehdid!!!!

E Çevrimdışı

Et Tevhid vel Cihad

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Gectigimiz günlerde Almanya da ebu naji ve gurubunun baslatmis oldugu milyonlarca kuran dagitiminin Nrw adli kurulusa bagli irkci gurubun, sözde! Peygamber s.a.v. karikatürünü acarak,kuran dagitilan yerlerde ve mescidlerin önlerinde pankartlar acarak müslümanlari tahrik edip Alman polisininde yanli tutumu yüzünden cikan olaylar neticesinde alman adalet bakani, selefilerin derneklerini kapatmakla selefi kardesleri sinirdisi etmekle tehdid etti.Bunun yani sira icisleri bakani da, lazim oldugu yerde selefi kardeslkerin vatandasliklarini geri alip sinir disi edilebilinecegini söyledi. Alman hükümeti, mücahid yanlisi olarak bilinen bu gurublari tehdid ederken bazi selefi! gurublari bunun disinda tuttu. Alaman hükümetinin tehdidinin disinda kalan sözde selefi gurublardan, cihad yanlisi selefi gurublara karsi tutumlarinda destek alacaklarini acikladilar.

Bu sözde selefi gurublar kafir almanlarla beraber bayramlarini kutlayan, Müslümanlarin yapmis oldugu bu davet calismasina provokasyon!!! diyen kafirlerin ekmeklerine yag calan ilmi ayda 55 euro ya satan her firsatta cihad yanlisi müslümanlara harici yaftasini vuran sirin gurub bellidir!!!!

Allah o sirinelerden birini rezil etti digeride rezil olacak bi iznillah.....

A Çevrimdışı

Ahl Sunnah

Guest
Esselamu Aleykum

Şu an Almanya'da neler oluyor biraz daha açık bilgi verebilir misiniz?

bahsettiğiniz Sirin, Sirineler kim oluyor?

Die Wahre Religion grubu hakkında bilgi verebilir misiniz?

Pierre Vogel'in eski bazı görüşlerinden vazgeçip bu gruba katıldığı doğru mu? Şöyle bir video buldum ama Almanca bilmiyorum, Almanca biliyorsanız özetle de olsa açıklayabilir misiniz?

Bir sakıncası yoksa bilgilerinizi rica ediyorum

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
pierre vogel (ebu Hamza)

E Çevrimdışı

eş şebabi

Üyeliği İptal Edildi
Banned
sirin ve sirinler suud şakşakçısı kralın memurları ebu erva ,ebu enes ve taifesi olabilirmi ?

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
su aylik 55 € meselesini anlamis degilim, aciklayabilirmisiniz?

E Çevrimdışı

Et Tevhid vel Cihad

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Aylik 55 Euro meselesini aciklayim...

Ebu Enes almanyada Islam okulu acmis ve internetden üye olup okula katilanlardan aylik 55 euro para aliyor. Internetden üye olmayip camide canli dersine katilanlardan ise ayda 90 euro para aliyor...
Asagi yukari 250 kisi internetten ders aliyor camide de Allahu alim 20 ye yakin kisi ders aliyor, hac ve umre organizasyonu yapip ordanda para aliyor, aylik sadaka olarakta cemaatinden düzenli para topluyor, ders vermek icin gittigi yerlerdende para topluyor ayrica zengin hicaz arablarindan maddi destek istiyor ne kadar aldigini Allah bilir.
cemaata kullanilmak üzere bir materyal alinmak istediginde yine bunun ücretini cemaat fertlerinden topluyor, cami acmak icin 2 yada 3 yil önce 90 bin euro para toplanmisti bu paranin akibeti ne oldu bilinmiyor!
Bu Kadar para nereye gidiyor birilerinin EBU ENES ten hesab sormasi gereklidir diye düsünüyorum.......

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
kusura bakma kardes, hangi provokasyon´dur bu? karikaturdenmi bahs ediyorsun yoksa Kuran dagitimindanmi? bazi imamlarin arasinda ihtilaf olsa da bu iki konuda hepsi hemfikirdi diye takip etmistim. tam acik yazsan anlayacagim insaAllah

E Çevrimdışı

Et Tevhid vel Cihad

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
kusura bakma kardes, hangi provokasyon´dur bu? karikaturdenmi bahs ediyorsun yoksa Kuran dagitimindanmi? bazi imamlarin arasinda ihtilaf olsa da bu iki konuda hepsi hemfikirdi diye takip etmistim. tam acik yazsan anlayacagim insaAllah

"Almanyadaki Kuran dagitimini Ebu enes ve ebu huseyn Provokasyon olarak niteliyor" hangi imamlar hangi konuda hemfikir bende onu anlamadim kardes acik yazarsan anlariz insaallah

Üst Ana Sayfa Alt