Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ak partiyi sevenler nerde?

S Çevrimdışı

seyfuAllah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben eskiden Ak partiyi sevip desteklerdim ancak islami bilgim geni$leyin ce Akpartini tahut bir parti olup AllahIn du$manlarI oldugunu anladIm sizin bu konu hakkindaki gorusleriniz nedir?

Sizce ak party ve erdogan kuran ve $eriatI uygularmI Turkiyeye, yoksa kendine ozgu farklI bir Islamla (modern islam)yola devam eder Turkiye?

VeraŞehadet Çevrimdışı

VeraŞehadet

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ak parti ve islam mı :) onlar hakkı batıl ile karıştırdılar, chpden daha çok Islam'a kötülüğü olmuştur.. Bu hem laikim hem müslümanim diyen türden.. (bir çok konuşmasında da yer alır zaten)keferenin..

S Çevrimdışı

Salman Raduyev

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
kefenimi giydimde geldim! ne adam ya hala nasılda peşinden koşuyorlar hala nasıl da inanıyorlar ALLAH c.c hidayet etsin inşallah safca peşinden koşanlara

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İçki tesisleri AKP döneminde çoğaldıkça çoğaldı

tapdk-3-bakana-dagiltilacak-4039448_o_71830520637.jpg

30 Nisan 2013 Salı 17:08

Alkol piyasasındaki firma sayısı 2003-2011 yılları arasında 24 kat, tesis sayısı ise 16 kat arttı!

Küre Medya / Haber Merkezi
Alkol tüketimine karşı etkin bir mücadele sergilenmemesi, içki tüccarlarının yüzünü güldürüyor. Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu'nun son verilerine göre, alkol piyasasında faaliyet gösteren firma sayısı 2003-2011 yılları arasında 24 kat, tesis sayısı ise 16 kat artış gösterdi.

İzin belgesi sayısı her geçen gün artıyor

TAPDK'nın rakamlarına göre, 2003 yılında sadece bir adet olan tesis kurma izin belgesi sayısı geçtiğimiz yıl başında 24 olarak gerçekleşti. Tesis kurma izinleri takip eden yıllarda şöyle gelişti: 2004 16, 2005 26, 2006 34, 2007 8, 2008 17, 2009 29, 2010 18, 2011 24." Üretim izin belgesi sayıları ise 2003 yılında 61 iken takip eden yıllarda ise 15, 16, 19, 18, 16, 12, 21 ve 31 adet olarak gerçekleşti. TAPDK'nın proje tadilat izni verme sayılarında da yıllar içerisinde çok büyük sıçramalar gerçekleşti. Buna göre, 2003 yılında 62 olan proje tadilat izni sayısı 2004 yılında 38, 2005 yılında 98, 2006 yılında 75, 2007 yılında 42, 2008 yılında 114, 2009 yılında 80 ve 2011 yılında da 108'e ulaştı.

Tesis sayısı 63'ten 1024'e ulaştı

Ürün alt kademesine göre tesis sayısı da farklı miktarlarda yine büyük artışlar gösterdi. Bu doğrultuda 2003 yılında 8 adet olan bira tesisi sayısı, 2011 yılında 98 adet oldu. Rakı tesisi sayısı ise 2003 yılında 5 iken takip eden 8 yılda 58 tesis ilavesiyle 63'e ulaştı. Cin, likör ve votka tesislerinin de eklenmesiyle birlikte. 2003 yılında toplam 63 olan tesis sayısı 2011 yılında bin 24'e ulaştı.

Akit

Haber Kaynağı: Küremedya

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
küfür sistemi olan demokratik laik kemalist t.c. devletinin bütün partileri tağuttur.Şeriatı getireceğiz deselerde asla inanmayın.Onlar yalancıdırlar.Ak partiye gelince İslama ve müslümanlara her türlü kötülüğü yapmıştır.Afganistan'da t.c. askerlerinin kalmasına devam edilmesine erdoğan tağutu destek vermiştir.Irak'ın işgali erdoğan tağutunun destekleriyle olmuştur.Türkiye'den abd kafirlerinin jetlerinin havalanması ve Irak'ı bombalamasına izin verilmiştir.Şeriatı getirmek için en ufak bir hamlede bile bulunmamıştır.Zaten demokratik parti yöntemi islami metod değildir.Pekçok cahil müslümanı kandırmış ve peşinden sürüklemiştir.Allah, o peşinden giden cahil kardeşlerimize doğruyu göstersin.Pekçok insan tevhidi tam öğrenemediği için bunların peşinden gidiyor.Ve çoğuda iyi niyetle yapıyor ak partinin Şeriatı getireceğini sanıyor.Ben kendi ailemden biliyorum.Benim akrabalar hep ak partiyi destekliyorlar.Fakat sürekli tebliğ yaptığım için yavaş yavaş tağutu reddetmeyi öğrenmeye başladılar.Bir süre sonra tebliğ işe yarıyor.İlk başta başarısız olunca hemen pes etmemek gerek.

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
akhim Aşağıdaki Arşivden Bu tağutların İslama saldırılarını görebilirsin ... kolay kolay lanet okumam ama Allah onlara lanet etsin diyorum İnsanları kandırıyorlar.

__________________________________________________________________________________
İNTERNET HIZI YAVAŞ OLANLAR İÇİN

https://www.islam-tr.org/serbest-kursu/43045-akp-hukumeti-islama-olan-zararlari-ve-gercek-yuzleri-buyuk-arsiv-internet-hizi-yavas-olanlar-icin.html

ASIL KONU

https://www.islam-tr.org/serbest-ku...ve-gercek-yuzleri-buyuk-arsiv.html#post274608

J Çevrimdışı

jihat fisabilillah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Demokrasinin bir küfür düzeni olduğunu kabul ederek ‘biz bunu kabul etmiyoruz sadece iktidara gelmek için bir araç olarak kullanıyoruz ve iktidara geldikten sonra da islami hükümleri uygulayacağız' diyerek değişim vaad edenler var.
Bu metodun içinde üç tane sorun var.

Birincisi: Bir taraftan, demokratik sisteme bağlılığını ilan etmek, takipçiliğini kabul etmek diğer yandan da buna inanmadığını iddia etmek apaçık dolandırıcılıktır.

Şimdi, İslamın şavaş halinde düşmanı aldatmayı müsade ettiği doğrudur ancak, demokratik sisteme dahil olan belirli gruplar kafirlerle savaş değil de anlaşma halinde olduklarını inanıyorlar.

Eğer dedikleri gibi anlaşma halinde iseler o zaman onları aldatmaları doğru değil. İslam anlaşmalı toplumları aldatmayı yasaklıyor. Dediğm gibi bu birinci sorun.

Bir yalanı tekrar tekrar söylediğiniz zaman buna artık inanmaya başlıyorsunuz, diğer sorun da bu.
Şimdi artık bunların ileri gelenleri demokratik sisteme inandıklarını açık açık beyan ediyorlar, şahsen ben bu beyanlarını birkaç defa duymuşumdur.

Bundan daha da öteye giderek mermiye değil de oya inandıklarını, Oy'un iktidar sahibini belirlediğini, oylayan kafir bir partiyi iktidara getirse bile kendilerinin buna itiraz etmeyerek kabul edeceklerini açık açık söylüyorlar (nerden-nereye).

Biz müslümanlar olarak İslamı insanların merhametine bırakamayız, onlar İslamı kabul ederse biz uygulayacağız, kabul etmezlerse biz onların isteklerini kabul edeceğiz diye bir şey olamaz.

Bizim bu konudaki pozisyonuzum açık ve nettir. İnsanlar istemiş veya istememiş, biz kılıcımızın gücüyle yeryüzünde Allahın hükümlerini hakim kılacağız.Biz şeriat hükümlerini sempati yarışmasına koyamayız.

Şehid Enver el-Evlaki...

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu adamlar neo kemalistlerdir, insanlara bu adamların neo kemalist olduklarını anlatmak lazım. türkiyenin laikleşmesi ve demokratlaşmasında mutaassıb kemalistlerden daha kemalist çalışmışlardır. bu insanların şeriat gibi bir dertleri yoktur, öyle dertleri olan iyi niyetli insanlar da bu harekete girerek yumuşamış ve şu an son hallerini almışlardır. Allah ıslah etsin bulaşanları.

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Diğer partiler gibi akp de tağuti bir partidir.Çoğu insan bunu bilmiyor.Babaannem bu zamana kadar oy kullanıyordu oy kullanma dedim açıklamasını yaptım amcama söylemiş amcam gitmiş müftüye sormuş müftü oy kullanmak günah değil demiş.Çoğu insan tağuti sistemdeki çakma hocalara inanıyorlar.Ama kendilerini kandırdığının farkında değil.Geçen kızın birine de aynı açıklamayı yaptım ama benim babam öyle yapıyor diyor ben de ondan öyle gördüm diyor.Tanımadığım insanlar tanıdığım insanlardan daha kolay öğreniyor.Ayet ve hadis gördüğünde kabul ediyor ve bazen bu işten vazgeçiyor.Bu da ilginç bir ayrıntı.

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Misafir kardesim üye ol o sekilde yaz, sana sormak isterim elimize alip 100 tane madde yazip tek tek maddeleri gecipde 100 tanesinden 100 not alanlara mi sadece müslüman denecekti.

Üst Ana Sayfa Alt