Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Ak Parti'den 45, Mhp'den 10, Chp'den Ise 5 Milletvekili De Hacca Gitti..

I Çevrimdışı

izminçik

Üye
İslam-TR Üyesi
49665102617.jpg
TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Yardımcıları Bülent Arınç ve Bekir Bozdağ ile Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış,taze milletvekili Numan Kurtulmuş ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eşi Hayrünnisa Gül'ün ve çok sayıda milletvekili kutsal topraklara gitti.
İslam öncesi müşrik Mekke toplumu da Allah'ın varlığına,birliğine,güneşi, ayı ve yıldızları yarattığına,gökten yağmuru yağdırıp rızkın sahibinin ''O'' olduğuna inanırlardı.Aynı bugünkü müslüman olduğunu sanıp hakimiyeti Allah'tan alıp yaratılmışlara veren Türk toplumunun büyük çoğunluğu gibi..Hatta Mekkeli müşriklerde Hz.İbrahim'den kalan hac ibadetini tahrif edilmiş bir şekilde yapar ve tavaf ederken ''Emret ALLAHım,emret! Emret, senin ortağın yoktur. Ancak bir ortağın vardır(putları),onun da sahibi sensin" şeklinde telbiye ediyorlardı..
ARTIK BU 60 TANE TAĞUT VE SAHTE İLAH DA TAVAF YAPARKEN ''EMRET ALLAH'IM EMRET..EMRET,SENİN ORTAĞIN YOKTUR.BİR ORTAĞIN VARDIR Kİ O DA BİZİZ(T.B.M.M).. BİZİM DE SAHİBİMİZ SENSİN''DİYE TELBİYE EDERLER..

49665102617.jpg

S Çevrimdışı

seyfuAllah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
selamunaleykum
YaptIklarI gunahlardan arInmaya caLI$Iyorlar. ben orda olsaydIm onlar Tagut olduklarInI iletirdim

C Çevrimdışı

casiye 6

Üyeliği İptal Edildi
Banned
"Ey inananlar, putperestler pistir; bu yıldan sonra Kutsal Mescid'e yaklaşmasınlar. Yoksulluğa düşmekten korkuyorsanız, ALLAH dilerse sizi kendi lütfuyla zengileştirecektir. ALLAH Bilendir, Bilgedir."

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
"Ey inananlar, putperestler pistir; bu yıldan sonra Kutsal Mescid'e yaklaşmasınlar. Yoksulluğa düşmekten korkuyorsanız, ALLAH dilerse sizi kendi lütfuyla zengileştirecektir. ALLAH Bilendir, Bilgedir."

mekke de putperestlerin elinde olduğundan bu hüküm gerçekleşmiyor...

Üst Ana Sayfa Alt