Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Zindan gülistandır bize

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Fetih yapim, Tevhid yapim kapandilar.. acaba yeni isim altinda tekrar site actiklarini gören duyan var mi ?

boran el muvahhid Çevrimdışı

boran el muvahhid

Üye
İslam-TR Üyesi
öyle bir hüzün bu hissedenlerin içi açılıyor tam aksine.

bu yol öyle bir yol ki yürüdükçe kulun sabrı artıyor.oysa diğer yollarda kişi yürüdükçe gücü azalıyor

yine öyle bir mevkidir ki bu cihad erlerinin kardeşliği,onları ancak onlar gibi olanlar anlayabiliyor.
onları anlayabilenler onları övenler değil onlar gibi olmak için vakit kollayanlardır...

boran el muvahhid Çevrimdışı

boran el muvahhid

Üye
İslam-TR Üyesi
ben türkçe neşidleri bulamıyorum. ey şehadet(çalgısız) yesrip yolunda gibi ünlü türkçe neşidleri.

mesela bu neşid de çok hoşmuş.bunları ve bunlar gibi güzel neşidleri bulmam da yardımcı olacak kardeş var mı?

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Fetih yapim, Tevhid yapim kapandilar.. acaba yeni isim altinda tekrar site actiklarini gören duyan var mi ?

bildiğim kadarıyle tekrar yapılmadı şuan piyasada bu tür video yapan kalmadı gibi o yüzden geçmişteki arşivleri olanlar gulyarasina eklerse güzel olur archive.org bu videoları zamanla siliyor.

KHaYR Çevrimdışı

KHaYR

Üye
İslam-TR Üyesi
Bende Fetih Yapımın 15 adet videosu var.
1.Emanet,
2.Acmi Dua,
3.Cehennem,
4.Ecir,
5.Esir,
6.Kıyamet,
7.Lanetli İnsanlar,
8.Mahşer,
9.Namaz,
10.Örtünme Çağrısı,
11.Rahmet Rüzgarı,
12.Şehitler Diyarı Cennet,
13.Tevbe,
14.Zulüm-Boykot,
15.Salih Kullar
Daha önce Gulyarasi'na video eklemeyi denemiştim ama olmadı.Gulyarasi'nda bu videolar yoksa, nasıl eklenildiği hakkında bilgi verirseniz tekrar denerim inşaAllah....

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
kardeş o zamanlar serverde mp4leri convert sorunu vardı sanırım sorun ondandır şimdi eklermisin 1 adet deneme. Sorunu halletmiştik.

KHaYR Çevrimdışı

KHaYR

Üye
İslam-TR Üyesi
Deniyorum inşaAllah. Yüklemeye başlıyor fakat 3 kez kapandı internetim yok wireless şifresiyle giriyorum oda tam çekmiyor. İnşaAllah yüklenir.

Üst Ana Sayfa Alt