Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Uzun Bir Süreliğine Aranızdan Ayrılmak Zorundayım Kardeşler

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
daha öncede söylemiştim bende okb adındaki ağır psikiyatrik bir hastalık var.Hem hastaneye yatma durumum var hemde doktorum bir süreliğine beynimi rahatlatmak için dini meselelere ara vermemi söylüyor ve ısrar ediyor.Çünkü dini takıntı ve vesveselerde çok fazla geliyor.Beynim bunalıyor.Hemde aynı anda iki tane üniversite (ikinci üniversite hakkından yararlanacağım) okuyacağım.Ders çalışırken bile vesvese geliyor.Tüm bu sebeplerle uzun bir süreliğine aranızdan ayrılıyorum kardeşler.Beynim rahatladığı zaman ve iyileşmeye başladığım zaman geri döneceğim İnşAllah.Kendinize iyi bakın.Görüşmek üzere.Allah'a emanet olun.

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akhi Allah şifa versin.

Senin normal hayatta sürekli gittiğin kardeşler varsa onlara ara verme inşallah. Kardeşleri sürekli ziyaret etmek seni rahatlatır inş.

Bende de geçmişte dediğin gibi vesvese gelirdi ve çok sıkılırdım ve dini meselelere büyük bir ara verirdim. Fakat tevhid ehli ve güzel ilimle tanıştıktan sonra bunların hepsini aştım ve değil ara vermek bu sefer yavaş yavaş mutmainlerden oluyorum.ß

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Rabbim bol sabır ve şifanı versin kardeşim. İnşeallah gunahlarına kefaret olur. Allahın dediğinden başkası olmayacaktır. Duanda bizi unutma kardeşim. selamun aleykum

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleyküm kardeşler, doktorumla görüştüm istirahat süresini bitirdi.Umduğumdan kısa sürdü bu süre.Tabiki hastalık iyileşmedi ama nispeten biraz daha rahatım.Hastaneye yatmamı gerekli görmedi doktorum.İlaçlarımın dozları arttırıldı.Daha önce de tedavi için haplarını kullandığım anafranil adlı ilacı yeniden kullanmaya başladım.İki hafta civarı oldu başladığım.Daha tam etkisini göstermesede nispeten iyiyim hamdolsun.Yeniden beraberiz İnşallah

E Çevrimdışı

Ebu Huzeyfe eş Şami

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleyküm kardeşler, doktorumla görüştüm istirahat süresini bitirdi.Umduğumdan kısa sürdü bu süre.Tabiki hastalık iyileşmedi ama nispeten biraz daha rahatım.Hastaneye yatmamı gerekli görmedi doktorum.İlaçlarımın dozları arttırıldı.Daha önce de tedavi için haplarını kullandığım anafranil adlı ilacı yeniden kullanmaya başladım.İki hafta civarı oldu başladığım.Daha tam etkisini göstermesede nispeten iyiyim hamdolsun.Yeniden beraberiz İnşallah
Hoşgeldin akhi

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hosgeldin ahki. Gecmis olsun
Bende doktora gitmeyi dusunuyordum. Benzer durumlar iste.
gitmeyeyim o zaman. :)
Baska gidecek yer bulmak lazim :p

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
farkındayız akhi sende de vesvese geliyorsa eğer yine de doktora gitmende fayda olur. İlaç falan yazar ama eğer şiddetli vesvese varsa. Hafif birşeyse o zaman ona göre dozunu ayarlar

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hoş geldin judocu akhi. Dönmenin şerefine gel bi judo yapalım...

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kalfa kardeş judo yaparız tabi bir uchimata,seoinage,kata guruma,sasae tsurikomi ashi gibi teknikler nede güzel olur çok harika bir spor :) yalnız biraz yere düşünce iç organlarımız sarsılıyor onu saymazsak güzel:)

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kalfa kardeş judo yaparız tabi bir uchimata,seoinage,kata guruma,sasae tsurikomi ashi gibi teknikler nede güzel olur çok harika bir spor :) yalnız biraz yere düşünce iç organlarımız sarsılıyor onu saymazsak güzel:)

Akhi en iyisi biz arabama yokohama yapalım. En azından yere düşme derdimiz olmaz.

Üst Ana Sayfa Alt