Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Usame Bin Ladin'in 5 Yeni Videosu Yayınlandı!

• Konbuyu başlatan şeriatkılıcı
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ş Çevrimdışı

şeriatkılıcı

Guest
203883.jpg

Pentagon, Usame Bin Ladin'in 5 yeni video kayd?n? yay?nlad?. ??te Ladin'in son görüntüleri;

B Çevrimdışı

BaiTullaH

Üye
İslam-TR Üyesi
bin ladinine hiç benzemiyor bu eger öldürülen adam buysa bin laden ölmemiştir .

hem ölmemişse çıkıp ölmedim demez artık istihbarat ensesinden düşmüştür

Ş Çevrimdışı

şeriatkılıcı

Guest
geçen haberlerde izlemiştim amerika şeyh usamenin denize atılırken çekilen videosunu yakında yayınlayabilirmiş...

U Çevrimdışı

Ummu Ubeida

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Teknolojik Kafir !.. biraz fotoshop'la, insanları inandırmak için ne sahte haberler çıkarır..! tv. de görülen her habere inanmamak lazım.. Cok tuhaf iddialar var.. ! Lakin sağlam bir kaynaktan alınan haberlerde ; internette tv de acıklanmaz.. Dikkatli olmak lazım..! Gercek er yada gec acıga cıkacaktır..!

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yukarıdaki video o kadar çok şeyi anlatıyorki yazılmaya kalkılsa idi orta boy bir kitap rahatlıkla olabilirdi detaylara girmeyeceğim sadece yukarıda elinde kumanda tv seyreden usame bin laden dir ALLAH celle celaluhu ona cennetteherşeyi nasip etsin dünya kadar paraya hükmedip o halde yaşaybimenin vermiş olduğu eziyet kolay bir şey değildir 2001 den bu yana geçen 10 yılda insanın nasıl değişebildiğine kanıtdır o video herkes resimlerdeki kara sakallı ladini arıyor yada az beyazlamış bir sakal zannediyorlarki ladin rahat ladin şöyle böyle gibi bir sürü deli saçması bu video 2001 den beri ladin hakkında atıp tutanlar için resmen bir şamardır hemde öyle bir şamarki anlayana o şamarı yiyenler ALLAH celle celaluhu nun izni ile gidecekleri yer bellidir. tarihe bakalım örnek alınabilecek alınması gerekenlere vefat ettikleri zaman yanlarında sadece ve sadece İMAN ları vardır HEPSİ OONLARDA NE YAT NE YAZLIK NE KAT KAT ELBİSE NE BİR SÜRÜ PARA İŞTE İNFAK BUDUR ANLAMAK İSTEYENE ........SELAMETLE.....

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
inanmıyorum ben. şehit olmuş olabilir o ayrı ama bu kafirler bu kadar peşinden koşacak sonra denize mi atacak !
ne denizi bi hafta her yerde sergilerler adi insanlar. beklemekte fayda var

ansar al islam Çevrimdışı

ansar al islam

Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum ben de sehit oldugunu dusunmuyorum televizyonda laden sehit oldu dediler bundan 10 sene oncede sehit oldu dediler.amerika insanlari oyalamak icin boyle yapiyorkimse laden hakkinda bir sey bilmiyor.her gordugunuze veya her duydugunuza inanirsaniz iciniz var demektir.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Usame bin Laden şehid olmuştur. Allah, cc. Usameyi doğrulamış ve kendisini sağ olarak ele geçirememişlerdir. (yakalanacağını anladığında yeleğindeki düzeneği patlatmıştır.) Usame bin laden'in hanımları esir edilmiş ve Pakistan'da sorgulanmaktaydılar. İlk çatışma anında kafirlerin bir helikopteri düşürülmüştür ki bu videoda tesbit edilmiştir. Usame b. laden'in cesedinin muslumanların veya kafirlerin görebileceği bir yerde olmasını Tağutlar istememeleri normal bir şeydir. Usamenin ziyaret edilen bir türbesi/mezarı olsaydı, ummete her zaman cihadı hatırlatacak, teşvik edecek; kafirler içinde Kulelerin yıkılış hezimetleri ve 10 seneyi aşkındır Tüm dünya birleşmiş kafirlerinin savaşmasına rağmen küçük bir azınlık ile zaferler kazanması ve mucadele etmesinin hezimetini hatırlatacaktır. Allahın (c.c.) izni ile Usame bin Laden şehid olmuş ve 2000 yılında İslam ummetine Cihadı hatırlatmış, Muslumanlar içindeki munafıkları ve Bel'amları ifşa etmiştir! Rabbim kendisini bağışlasın ve radı olsun inşeallah.

Konu kitlenmesi uygun görümüştür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt