Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Taksim Gezi Parki Protestolari

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Acaba diğer bölgelerde de böyle "eylem yapamazsınız ulen" mı demek lazım :)

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Bir başka çekim

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Dünde açıklamalara Gülen katıldı o da Tayyip'in aksine höt zöt etmeyin manasında laflar etti (gerçi her daim böyledirde) .. Arınç'ın özrü sonrası Tayyip'den haa ses çıkmadı emekli edecekler bunu bence kaçarı yok . Bir kaç vakit daha durur o kadar ... AKP nin "kendi adına" son 10 yılda kazandıkları Tayyip'in padişahlık hevesinden daha değerli...

elik: Babakan' karlamaya gitmeyin - Hrriyet GNDEM

"AK PARTİ'YE GÖNÜL VERENLERE SESLENİYORUM"
A Haber'e konuşan Çelik sağduyu çağrısında bulunarak, "Ak Partiye gönül verenlere sesleniyorum. Hiç kimse durumdan vazife çıkartıp gidip Başbakan'ı karşılamasın. Sayın Başbakan'ın böyle bir şeye ihtiyacı yok. İstanbul teşkilatımızın da böyle bir şeye ihtiyacı yok.Varsayalım ki iki grup karşılaştı. Hiçbir para pul falan bir insanın hayatına değmez. Siyaset vatandaşın mutluluğunu en üste çıkartma sanatıdır" diye konuştu.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
FLAŞŞŞŞŞŞŞ

Tayyip Erdoğan GEZİDE.

Ama gezi deyince yurt dışı gezisi sanmış. 4 günlük yurt dışı gezisine çıkmış . :D:D:D:D:D

tehlif hakkı bana ait :)

sirati mustakim Çevrimdışı

sirati mustakim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
erdogan (ak arti) kimin kuyrugunu basmis ta onu merak ediyorum.bu dava yaprak,agac,gezi parki davasi diyil.olanlar amerkaya gidib geldikten sora oldu.
amerkaya evet diyipte kime hayr dediki?onunda isine yaramayinca boyle olaylar cikardi o.mhp chp isi diyil bu zaten.
bide yukardaki goruntulerde osmanin torunuyuz biz diye slogan atanlari gordum.vallahi cok mantiksiz geldi bana.osmanli chp gibi dinsizmiydi?
muhtesen 100 yil dizisinden etkilenmisler galiba.
insallah sonucta Allahin dini hakim kilinir.Allah nasib eylesin

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
969245_530425707023508_158522235_n.jpg

NUTKUM TUTULDU

Dün konuştuğumuz şey işte buydu.
Güzel çalışma olmuş. (Bu cümleyi yazdığım için de pişmanım )

Heryerde paylaşmak lazım bu çalışmayı. Paylaşmadan önce Sitesinden izin almak gerekir sanırım.

https://www.facebook.com/josefislam

Mujahida Çevrimdışı

Mujahida

Üye
İslam-TR Üyesi
Türkiye'deki alimler veya "du'atlar" yani davetciler bu durum hakkinda ne düsünüyorlar? Acaba bir yorum var midir?

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Türkiye'deki alimler veya "du'atlar" yani davetciler bu durum hakkinda ne düsünüyorlar? Acaba bir yorum var midir?

Göbek çapımız 1 metreye 2 metre bunu nasıl 2,5 metreye 2,5 metre yaparız onu birde uyuyamıyoruz yataklar çok kötü nasıl daha konforlu yerlerde uyuyabiliriz bunu düşünüyorlar. Onlarda bu eylemlerden sonra Sokaga cıkacaklarmış ama öylesine...

Türkiyede hocamı varki hoca olsa kafalarında beyinmi varki düşünebilsinler kardeşim...

Düşündükleri şeyi ben yukarda yazdım başka şeylerde düşünüyorlarda teferruata gerek yok.:))

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben Şerefsizlerin gıybetini ve dedikodusunu yapmaktan hiç bir zaman için gocunmadım güzel kardeşim. Ayrıca yaptığım işin günah olmadığını ve tebliğ olduğunu düşünüyorum. Ha sıradan bir müslüman hakkında konuştuysam gel uyar bu forumda 1 saniye bile durmam özür diler giderim. Wesselam...

Ayrıca ben bir soruya cevab verdim sorumun gezi parkıyla bir alakası yok. Tamam.!

sirati mustakim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Mujahida Çevrimdışı

Mujahida

Üye
İslam-TR Üyesi
Göbek çapımız 1 metreye 2 metre bunu nasıl 2,5 metreye 2,5 metre yaparız onu birde uyuyamıyoruz yataklar çok kötü nasıl daha konforlu yerlerde uyuyabiliriz bunu düşünüyorlar. Onlarda bu eylemlerden sonra Sokaga cıkacaklarmış ama öylesine...

Türkiyede hocamı varki hoca olsa kafalarında beyinmi varki düşünebilsinler kardeşim...

Düşündükleri şeyi ben yukarda yazdım başka şeylerde düşünüyorlarda teferruata gerek yok.:))

Acaba yakindan taniyan kisiler var midir bi sorulsa yada mail yoluyla?!...Fikir alisverisi icin nasihat almak icin...Müslümanlarin bu olaylarin karsisinda hangi ve nasil bir pozisyonu/görüsü savunulucagi bilmek icin vs.

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Benim kendi nefsime nasihatim şu kardeşim; Allah'tan korkalım ve bu küfre bulaşmış insanların hepsinden uzak duralım. Kitab ve Sünnete sımsıkı sarılalım ve Sadece Cihadı destekleyelim Dünyanın neresinde olursa olsun ve ayrıca mucahidler ve Cihad için varımızı yogumuzu ortaya koyalım. Allah en doğrusunu bilendir.

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hep boş laf lakırtı. Sustum.... Allah herseyi en iyi bilendir kardeşim... tartışmaya girmek istemiyorum seninle veya bir başkası ile...

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Nerede okuduğumu hatırlamıyorum ama şöyle bir teori vardı.
Tayyib gülen tarafından gözden çıkarıldı.Bunun yerine Abdullah Gül yeni bir oluşum ile Gülen ile ortak hareket edecek.

Daha önce bu minvalde açıklamalarım olmuştu,fakat Gül'ün böyle bir yapılanmasından haberim yoktu.Yoksa tayyib'in gülen'e sırtını dönmesi 2 yıldır var.İslami cemaatlere ve kendi oluşumlarına yönelik çalışmaları vardı.

2000'li yıllarda eski adalet bakanlarından birisi bize şunu söylemişti : Abd ve yahudi lobileri ile anlaşan aslında Abdullah Gül'dür.Asıl tehlikeli olan kişi o'dur.Ona dikkat edilmesi gerekir diyordu.Dediği de haklı çıkmaya başlıyor.

M Çevrimdışı

MUNZİR

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Yaptığımız hataları kabullenmek bir erdemliktir! Bizi hatamız konusunda uyaranada ayrıyetten teşekkür etmemiz gerekir! Ve kimin boş lakırtı ettiğini ve akıl dışı önerilerde bulunduğu ortada.

sirati mustakim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kardesler nefret ve bugz etmeyi musrik kafir sistemlere,onlari destekleyenlere yoneltelim insallah.nasil Allah bizleri dini islam ile kardes etmisse onlarda bir birlerinin dostu ve kardesleri.fark etmez turkiye ve ya suriye afganistan....
Allah hepimizi musluman birine kotu laf etmekten korusun

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Acaba yakindan taniyan kisiler var midir bi sorulsa yada mail yoluyla?!...Fikir alisverisi icin nasihat almak icin...Müslümanlarin bu olaylarin karsisinda hangi ve nasil bir pozisyonu/görüsü savunulucagi bilmek icin vs.

Başında yer almazsan sonunda taraf olmuş olursun .

Şu anda olayın başlangıcı kaçırıldığı için hızla Tayyipçilik mevkiine kayış var , zira Tayyip burada dini kullanan taraf karşısında da meydanı boş bulunca kapan solcular var. isteyen istediği kadar farklı sansın .. Hiç karışılmasa daha iyidir bence ...

M Çevrimdışı

MUNZİR

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Nerede okuduğumu hatırlamıyorum ama şöyle bir teori vardı.
Tayyib gülen tarafından gözden çıkarıldı.Bunun yerine Abdullah Gül yeni bir oluşum ile Gülen ile ortak hareket edecek.

Daha önce bu minvalde açıklamalarım olmuştu,fakat Gül'ün böyle bir yapılanmasından haberim yoktu.Yoksa tayyib'in gülen'e sırtını dönmesi 2 yıldır var.İslami cemaatlere ve kendi oluşumlarına yönelik çalışmaları vardı.

2000'li yıllarda eski adalet bakanlarından birisi bize şunu söylemişti : Abd ve yahudi lobileri ile anlaşan aslında Abdullah Gül'dür.Asıl tehlikeli olan kişi o'dur.Ona dikkat edilmesi gerekir diyordu.Dediği de haklı çıkmaya başlıyor.

Sayın Başbakanı izleyen zaten anlar içi dışı bir. Hatalarıda olsa yinede özüne bağlı biri. Aynısını Abdullah Gül için söyleyemem.

Üst Ana Sayfa Alt