Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Taksim Gezi Parki Protestolari

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Farkındayız ahi tayyip düşünelim dese bile bu olaylar durmazdı bunlar tayyipi indirmek istiyor yarın her şey düzelir.

Dünyayı inanın okuyamıyorsunuz.

Bu düzelmez. Dünya ekonomik buhranda.Bu düzelmez. Sürekli biyerlerde yakıp yıkma peşindeler. Dünyada akan kandan besleniyor bu emperyalizm. Çok büyük bir kurgu oynanıyor.

Tayip istifa ediyorum dese bu gece yine de düzelmez.

Aklı olsa açıklama yapar erken seçim ilan eder. Ne kaybedecek ki % 50 değilmiydi oyları. Ama o da koca bir yalandı. Seçimler falan hepsi hikaye, hile hurda ile geldi, onca yıl da uyuttu milleti. ABD gezisi bu işin düğümü. Bileti kesildi adamın.
Reyhanlıya kaç gün sonra gidebildi.

O da ortamın daha da gerilmesinden rahatsız değil. Çünki batırdığı ekonomiyi bugünden itibaren batıran o değil. Bu yükü omuzlarından atmak için en güzel bahanesi kucağına geldi. Tek şakınlığı bu kadar erken bunların olması. Hazırlıksız yakalandı

bu 2 x 2 = 4 kadar net.

Belki bi taraftanmışım gibi gelebilir size konuşmalarım. İnanın taraf falan değilim. Nefret ediyorum bu tüm sahtekarlardan. Ben bu ülkede dinimi özlüyorum . o kadar.

Çok uzunca süredir ekonomi, siyaset, dinler, sosyal olaylar vs takip ve analiz ediyorum kendi çapımda. Ve çok faklı yönlerden olaylara yaklaşabilmeyi öğrendim.
ABD bankalar krizini 5 yıl önce tahmin etmiştim, Arap baharını 3 yıl önce. Ha ispatım da yok. Ama şahitlerim var. ABD batan kadar bu Dünyaya rahat yok bunu bilesiniz.

Dileyene iddialarımı saatlerce özelden anlatırım. burayı boşa meşgül etmek de istemiyorum.
Ama farkettiğim şeyleri aktarmadan da kendimi rahat hissetmiyorum.

Tayyip efendinin İslam coğrafyasına hakim olması için giydirildiği Padişahlık gömleğine Emperyalizmin ihtiyacı kalmadı. Çünki Müslümanım diyen ülkeleri birleştirici olan islam kelimesi bikaç ayrı parçaya bölündü. Olayın Tayip efendi ile ilgili kısmı budur.
Şimdi sıra türkiye içindeki sol kesimi bir araya getirip kenetlemek ardından karşılarına Suriyenin Nusrasını , Somalinin Şebabını, Afganistanın Kaidesini çıkarmaktır. Bu senaryoda Tayyibe yer yok.

Benim analizim budur.
Yarın siyah giyenlerle beyaz giyenler okullarında kavgaya tutuşacaklar.

Neyse NOKTA

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
basladilar yine kornalar, tencere calmalar, isik yakip kapamalar ,, Rahman hayir etsin AMIN

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Gostericiler arasında yabancı turistlerde var.
Beşiktaş bölgesindeki eylemleri beşiktaşın taraftar grubu çarşı üstleniyor
Eylemcilerin yüzde 20 si beşiktaşın tinerci çocukları
Polislikte gruplar da olsa da gruplar polisin arkasından tekrar tekrar toplanıyor

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şu Savaş bi cıkamadı be arkadaş:)))

Yesinler savaşı akhim :) Eğer bu kadar Akkoyun olmasaydı Memlekette Çoktan Bir İç savaş Olurdu. Hatta ben diyorum ki Tunus ve Mısır ayarından biraz daha fazla şeyler olabilirdi. Dediğimiz gibi 1 günde Latin harflerini kabul eden, Şapka giyen, tağutun en basit yasalarına bile karşı gelmeyen, Paşa Paşa oyunu kullanan Keyfi yerinde ahali çok.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ohohoooo

Hazır olun . AKP hakkında sansasyonlar yayılmaya hazırlık yapılıyor.

Gül hakkında Katar emirine bir inşat firmasına ihaleyi versin diye yazdığı mektupla ilgili haberler çıktı.

Redhack İBB nin ve emniyetin sitelerini hackliyor.

Daha çok şeyler çıkar bu gidişle.

Geleceğin savaşlarının galibi interneti en iyi kullananlar olacak.
Bunu ABD den sonra ilk farkeden İslamın Aslanı oldu. Allah ona rahmet etsin :D

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Geçenlerde TMSF BMC motora el koydu,

BMC ne yapıyormuş peki. KİRPİ adında askeri araç ihalesi almış. Ama zamanında teslim edemiyormuş

150 KİRPİ TESLİM EDİLEMEDİ
Savunma Sanayii Müsteşarlığı, üretimdeki gecikmeler sebebiyle firmaya 7 milyon Euro ceza kesmişti. Yaklaşık 150 Kirpi daha üreterek TSK'ya teslim etmesi gereken BMC'de, bunun için ayda ortalama 40 araç imal edilmesi gerekiyor. Millî Savunma Bakanlığı ile BMC arasında 2009 Nisan ayında, 300 milyon Euro değerinde bin 859 araçlık 'Taktik Tekerlekli Araçlar Projesi'nin sözleşmesi imzalandı. TSK'nın ihtiyacı olan bin 859 adet taktik tekerlekli araç ile mayına karşı korumalı zırhlı araçları üretip 2,5 yıl içinde teslim etmesi beklenen şirket Mayıs 2012'de malî sıkıntıya girmişti.

Reyhanlıdan sonra devlet bi anda BMC ye el koydu. Çünki bu araçlara çok yakında ihtiyacı olacağını hissetmişti :D
Ama sadece BMC ye el konmadı o gün. Sabah yayıncılık ve BMC ye aynı anda el kondu.
BMC kime aitti:MEHMET EMİN KARAMEHMET. Bu adamın sadece BMC ve Sabah yayıncılığı yokki.
Adam türkiyenin sayılı zengini.
Show TV ve BMC’ye TMSF el koydu 18 Mayıs 2013
11 Mayıs 2013 Reyhanlı patlaması
16 Mayıs Tayip efendi ABD de
spacer.gif

spacer.gif

Olaylar komedi gibi yaa

taşları doğru karelere koyunca olayları anlamak gayet basitleşiyor

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
hep aynı oyunu oynuyorlar bakalım ne olacak bu aptal kafirler ilerde suriyeye geçerse esada yardım için keklik gibi avlanırlar yalnız mücahidler tarafından :)

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Basını istediği gibi susturan adam interneti dün sadece bikaç saat engelleyebildi.

Bir de çok ilginçtir. Her eve her okula bilgisayarı sokmak için elinden geleni yapmış,
twiter ve facebookun fahri temsilcisi gibi davranan birinin , twiter yoluyla bu duruma getirilmesi..

Bu olayların her yerinde eperyalizmin izleri var

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akepecilerdede solculardada hiçbi aksiyon yok millet biraz keyfini alsın tencere tava çalsın unutulur gider bnce

RedHack ★ ‏@TheRedHack23 sa
Tophane tarafinda "pusu kuran" bicakli sivil AKP'li fasistler var, o bolgede olanlar dikkat etsin, 1 kisi bicaklandi.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Videonun yayınlanmasından kısa bir süre sonra ise grubun Twitter hesabından hacklenen .gov.tr uzantılı web sitelerinin adresleri paylaşılmaya başlandı. Devlete ait bir web sunucusu olduğu söylenen ns1.euas.gov.tr‘in hacklenmesi ile birçok .gov.tr uzantılı sitenin erişiminin kapandığını belirten grup, İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne ait iem.gov.tr adresini ve İstanbul Valiliği’ne ait istanbul.gov.tr adreslerini de hacklediğini Twitter hesabından bildirdi. Şu anda söz konusu sitelere erişim sağlanamıyor.

Kaynak : Anonymous, Türkiye’deki devlet sitelerine saldırıya başladı! - İnternet - PlusOOO Webmaster Forumu

http://resmigazete.gov.tr/
http://mam.gov.tr/
http://eshot.gov.tr/
ns1.euas.gov.tr
http://izmirpmem.pol.tr
istanbul.gov.tr/
vgm.gov.tr
tccb.gov.tr
dsi.gov.tr
mersin.gov.tr

Güncellendi (01:58 / 03.06.2013)

ANKARA.GOV.TR
ankara.bel.tr
http://www.akparti.org.tr/

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Madem hacklamadan bahsediiyoruz bilgisayarınıza dikkat gezi bilmemnesi geliyor kabul etmeyin ve engelleyin , devlet hacklamasıdır . Gezi bilmemnesinin gezi parkı ile alakası yoktur sade tesadüf , girdiğiniz/gezdiğiniz siteleri kontrol etmek için uydurulmuş bir mekanizme tarayıcıyı açarken altta nereye bağlandığına dikkat edin ....

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Madem hacklamadan bahsediiyoruz bilgisayarınıza dikkat gezi bilmemnesi geliyor kabul etmeyin ve engelleyin , devlet hacklamasıdır . Gezi bilmemnesinin gezi parkı ile alakası yoktur sade tesadüf , girdiğiniz/gezdiğiniz siteleri kontrol etmek için uydurulmuş bir mekanizme tarayıcıyı açarken altta nereye bağlandığına dikkat edin ....

Anonymous hackerları bu saldırıyı yapanlar.
Devlet işi olması ihtimali bence yok.
Anonymousun twitinden aldım haklenen siteleri

Üst Ana Sayfa Alt