Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Suriye Cihadinda Dönüm Noktasi ??

A Çevrimdışı

akıncı han

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Bu aralar Cihad yeniden basarilli olmaya mi basladi bana mi öyle geliyor?
Sanki ISID ve digerlerin arasinda catisma olmamasi, en azindan sene basindaki boyutta olmamasi, ISID'in Esed'e yogun sekilde saldirmaya baslamasi, Nusra'nin yeniden güclenmesi vs ...

Dogru mu okuyorum acaba?

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Oyle gibi haberlere bakilirsa

A Çevrimdışı

akıncı han

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Idlib neden hala düsmedi anlamiyorum ... Nusra'nin en güclü oldugu bölgelerden halbuki ...
Nedeni ne acaba?

halidvelid Çevrimdışı

halidvelid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
idlibte esedin cok fazla yiginagi var bir nevi tampon bolge gibi kullaniyor orayi. Eger idlibte savasmazsa lazkiye ve tartusta savasmak zorunda kalacak bunu en iyi esed lanetlisi biliyor

C Çevrimdışı

CihadiL

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
maalesef yanlış okuyorsun kardeş.ışid başa bela oldukça suriye ırak ve bölgedeki müslümalara rahat yok.hangi cihaddan bahsettiğini sormalı.ışid kendi kafasına göre müslümanları biçmeye devam ediyor.bu yetmemiş gibi suriyede yapacağını ettikten sonra şimdi sıra ırakta.ışidin sapıklıklarını unutup onların cihada katkıda bulunduklarını iddia etmek hiçde doğru değil.dün katliamlarda buluna işid bugün daha büyük katliamlar yapıyor.ışid suriye ırak ve bölgeden defolmadıkça cihad ve selamet buralar gelmez.fitnenin başını çeken ışid.

Üst Ana Sayfa Alt