Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şu An ve En Son Okuduğunuz Kitabın Adı Nedir ?

U Çevrimdışı

uyelikal

Üye
İslam-TR Üyesi
Dar'ul harp-mi Dar'ul harapmı- Ahmet Kalkan. Darulharp bence , ama cuma meselesine güzel değinmiş..

R Çevrimdışı

rehnuma

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
en son okuduğum kitap:batının islamla kavgası
şu an okumakta olduğum kitap ise:sevginin yolu

leylinur Çevrimdışı

leylinur

Üye
İslam-TR Üyesi
şuan devletler arası siyaseti okuyorum;yahudilerin uçurum kenarı siyaseti epey yaygınlaşmış :)

cahidee Çevrimdışı

cahidee

Üye
İslam-TR Üyesi
selamün aleyküm en son fizilali kuranda davet yolu AHMET FAİZ 1.cildini okudum çok güzel bir kitap tavsiye ederim şu anda fizilali kuran 11. cildini okuyorum

E Çevrimdışı

ehl_i sünnet

Üye
İslam-TR Üyesi
LA TAHZEN!!!! ÜZÜLME ADLI BU KITAP MUKEMMEL BIR USLUPLA YAZILMIS YENI BASLADIM FAKAT DAHA SIMDIDEN HERKESE TAVSIYE EDEBILIRIM!!!GURABA YAYINLARI ICERIK OLARAK INSANI HIC SIKMIYOR VE OKUDUKCA OKUYASIN GELIYOR..DIPNOT HIC KULLANILMAMIS BU COOOK GUZEL ZIRA BEN DIPNOTLARDAN NEFRET EDEN BIRISIYM=)YANI KAFAN DAGILMIYOR...KITAP BOYUNCA UZULMEMEMİZ GEREKEN KONULAR BASLIKLAR HALINDE AYETLERLE VE OZLU SOZLERLE OKUYUCUYA SUNULMUS....YER YER FARKLI HIKAYELER DE ANLATIYO.GUZEL YANI

Nusaybah Çevrimdışı

Nusaybah

Üye
İslam-TR Üyesi
Evet Sümeyye Bacima bende katiliyorum, La Tahzen cok güzel bir Kitab arapcasi ve almancasida var.

tawh1d Çevrimdışı

tawh1d

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Evet Sümeyye Bacima bende katiliyorum, La Tahzen cok güzel bir Kitab arapcasi ve almancasida var.

بسم الله الرحمن الرحيم
السلام عليكم ورحمة الله وبركاته

Almancasi PDF formatinda acaba var mi ? Biliyorsaniz eger, linkini gönderirseniz cok sevinirim, ...

Üst Ana Sayfa Alt