Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

South Park'a ölüm fetvasına 25 yıl hapis

ibni kayyım Çevrimdışı

ibni kayyım

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
25 Şubat 2011 Cuma Saat 13:57

Kafir ABD'de Hz. Muhammed S.A.V'e hakaret içeren animasyon dizisi "South Park"ın yapımcılarına ölüm tehdidinde bulunmak ve El Kaide Mücahidlerine yardım sağlama girişiminden suçlu bulunan bir kişi 25 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
Kardeşimizi ALLAH cc Esaretten en kısa zamanda kurtarsın inş.AMİN
Virginia doğumlu 21 yaşındaki Zachary Adam Chesser, ekimde şebab adlı gruba yardım sağlama girişimi ve South Park yapımcılarına karşı şiddete teşvikte bulunduğu suçlamalarını kabul etmişti.

Amerikalı savcı Şerefsiz Kafir Neil MacBride, Chesser'ın, din konusundaki ifade özgürlüklerini kullandıklarından şikayet ettiği Amerikan vatandaşlarının öldürülmesi çağrısı yaptığı için 25 yıl hapis cezasına çarptırıldığını belirterek, "Chesser'in bu davranışından ötürü tüm ülkede insanlar görüşlerini dile getirmek hatta şaka yapmaktan çekinir hale geldi" diye konuştu.

Chesser, Nisan 2010'da Hz. Muhammed s.a.v 'e hakaret içerdiği gerekçesiyle South Park'ın yapımcılarına saldırmaları için mücahidleri cesaretlendirmek amacıyla birçok kez girişimde bulunduğunu kabul etmişti.

Adam Chesser, aşırı dinci bir internet sitesinde, South Park'ın yapımcıları Kafir Şerefsiz Matt Ston ve Trey Parker'ın da sonlarının 2004'te Amsterdam'da mücahidler tarafından öldürülen Hollandalı sinemacı kafir Theo Van Gogh gibi olacağını yazmış, Kafir ABD tarafından terörist bir örgüt olarak kabul edilen Somali'deki El Kaide'ye bağlı Şebab mücahidlerine yardım sağlamaya çalıştığını doğrulamıştı.

Amerikalı genç ayrıca, Şebab saflarına katılmak ve cihat yapmak için iki kez Somali'ye gitme girişiminde bulunmuştu.
CİHADERİ.NET

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
RABBİM esaretten kurtarsın amin

kafirin adaleti bu kadar olur

Üst Ana Sayfa Alt