Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Sitede Herhangi Bir Hata Alanlar Buraya

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
R Çevrimdışı

Radikal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Şuan sitedeki tek problemim açtığım konu için cevapların kapatılması neden kapatılıyor ya?

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Arnavut kesesi var mı orada : )

@Alketa

bir iki bir iki deneme, alo kimse varmi orada dedim sesimi arnavut kesesi seklinde cevirdi, eklentiyi kurarkende en cok kullanan arnavut abi diye icimden gecmisti .. ne dedigimi anlamak icin cevap yazarken cevap yazin sagindaki dügmeyi kullanabilirsiniz.
hayirli olsun

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Oha resmen sesli mesaj gelmiş ya Bu harika bir şey

A Çevrimdışı

Akansu55

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleyküm we rahmetullah we berakâtuh

Bir mesaj yazdık diyelim.

Daha sonra mesajı düzenlemek istediğimizde mesaja alıntılanmış ek cevap yazmak istediğim de bu sefer yeni mesaja geçiyor.

Biraz daha açık yazayım.Bu 45 dk'lık olan süre zarfında aynı mesaj kutusu içerisinde ek bir mesajı alıntılayıp cevap yazmak istendiğinde yeni mesaja geçiliyor.

Bunun için herhangi bir düzeltme yapılabilir mi?

Son düzenleme:
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Esselamu aleyküm we rahmetullah we berakâtuh

Bir mesaj yazdık diyelim.

Daha sonra mesajı düzenlemek istediğimizde mesaja alıntılanmış ek cevap yazmak istediğim de bu sefer yeni mesaja geçiyor.

Biraz daha açık yazayım.Bu 45 dk'lık olan süre zarfında aynı mesaj kutusu içerisinde ek bir mesajı alıntılayıp cevap yazmak istendiğinde yeni mesaja geçiliyor.

Bunun için herhangi bir düzeltme yapılabilir mi?

aleykum selam ahi,

herhangibi yaziyi alinti yapiyorum, o alintiyi silmek istedigimde silemiyorum, sorun bu sanirim.

ilgilenecegim insaAllah

A Çevrimdışı

Akansu55

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aleykum selam ahi,

herhangibi yaziyi alinti yapiyorum, o alintiyi silmek istedigimde silemiyorum, sorun bu sanirim.

ilgilenecegim insaAllah
Abi kast ettiğim bu değil.

45 dk'lık düzeltme zamanı var ya o zaman diliminde mesaj düzenlerken aynı o mesaj içerisine farklı bir kişinin mesajını alıntılayıp cevap verdiğimde yeni bir mesaja geçiyor.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Abi kast ettiğim bu değil.

45 dk'lık düzeltme zamanı var ya o zaman diliminde mesaj düzenlerken aynı o mesaj içerisine farklı bir kişinin mesajını alıntılayıp cevap verdiğimde yeni bir mesaja geçiyor.

bunu 360 dakika olarak ayarladim. Ancak daha fazla uzatma imkanimiz malesef yok cünkü bazi üyeler aylar önce yazdigi konu ve cevaplara nokta nokta nokta yazarak konu altindaki yanitlari ve konuyu anlamsiz birakmaktadir. Eger özel bir editleme gerekiyorsa gecerli sebepler dahilinde uyari butonu ile yöneticilere editlettirme durumunuz her zaman mümkündür.

A Çevrimdışı

Akansu55

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bunu 360 dakika olarak ayarladim. Ancak daha fazla uzatma imkanimiz malesef yok cünkü bazi üyeler aylar önce yazdigi konu ve cevaplara nokta nokta nokta yazarak konu altindaki yanitlari ve konuyu anlamsiz birakmaktadir. Eger özel bir editleme gerekiyorsa gecerli sebepler dahilinde uyari butonu ile yöneticilere editlettirme durumunuz her zaman mümkündür.
Abi sorun bu değildi.Neyse canın sağolsun.Belki de ben tam ifade edememişim.

Cezekallahu hayran.

A Çevrimdışı

AbdurrahmanAkgün

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi

Kur'an ve Sünnetten Delillerle Soru - Cevab kısmına yazamıyorum böyle bir uyarı veriyor​

Ekli dosyalar

• Screenshot_20231009-194719_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20231009-194719_Samsung Internet.jpg
    62.8 KB · Görüntüleme: 47
Üst Ana Sayfa Alt