Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Şifa Ayetleri Var mıdır?

W Çevrimdışı

wert

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleykum akhilerim bilgili kardeşlerim varsa soruma cevap verebilecek çok memnun olurum.Hz Muhammed sav den bize şifa ayetleri okuduguna dair bir rivayet gelmişmidir.Böyle kuranda özellikle okunan şifa ve nazar ayetleri varmıdır.Varsa hangileridir..

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
W Çevrimdışı

wert

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
aleykumselam ve rahmatullah kardeşim kuranı kerimin tamamı şifadır kardeşim :) ayrıca şu konuya göz atabilirsin

https://www.islam-tr.org/konu/rukye-cin-tedavisi-icin-okuma-nasildir.30750/

akhim aslında demek istediğim şu bizim bir tanıdık var daha tevhidi yeni öğreniyor almış eline bir cevşen kitabı gibi bişey içinde şifa ayetleri oldugunu iddia ediyor özellikle o ayetlerle yardım istiyor bu bidat midir varmı böyle özel ayetler demek istediğim budur.

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akhim aslında demek istediğim şu bizim bir tanıdık var daha tevhidi yeni öğreniyor almış eline bir cevşen kitabı gibi bişey içinde şifa ayetleri oldugunu iddia ediyor özellikle o ayetlerle yardım istiyor bu bidat midir varmı böyle özel ayetler demek istediğim budur.
Akhi cevsen bidattir,siteden aratip bulabilirsin,bu kitabi tavsiye ederim
77.jpg

W Çevrimdışı

wert

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Akhi cevsen bidattir,siteden aratip bulabilirsin,bu kitabi tavsiye ederim
Ekli dosyayı görüntüle 6776
abi anlamadınız cevşenin irandan geldiğini bidat oldugunu biliyorum yalnız şifa ayetleri diye bir ayetler toplulugu kuranda özel bir bölüm varmı,yada bu senin tavsiye ettiğin rukye kitabinda şifa ayetleri tarzı şeyler mi var ben rukyeyi cinli kimselere okunan belli tedavi edici kuran ayetleri olarak biliyorum

Üst Ana Sayfa Alt