Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şia Olan Akpinar sorusuna cevap

şemme Çevrimdışı

şemme

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Yazılarınızı ßüyük ßir dikkatle okudum emekleriniz için t€ş€kkür ederim. Yalnız ßenim ßi sorunum var. ßu konularla tanışıklığım henüz yeni sayılır. ßu sebepten konuları okuyupta kafama takılan bi soru olursa kime sorup bilgi yada cvp alabilirim bilmek isterim.Sabrınız için şimdiden teşekkürler.

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
sabırla okudum yazını. bi sorun olduğunda soru-cevap bölümüne konu aç sorunun ana hatlarını başlığa da yaz. ordan kim cevaplarsa artık şansına.

T Çevrimdışı

tewhid-el-hak

Üye
İslam-TR Üyesi
esselamu aleykum akhiler burda ugrasacak zamanim yok biz ilimsisiz tartismayi birakalim ilimli insanlar yapar size ibni kayyimin sozlerinden de getire bilirdim bir hadisin manasini bilmeden anlamadan onunla ne amel edilir nede fetva verilir ve taklidin kac kisima ayrildigini..... akhi ben alimlerin hadis anlayisini birakpita kendi hadis anlasiyimzla hareketr edemem onlar rasul ALLAH`in sozlerini bizden daha iyi anlamislar heleki seleften olan alimler akhi biz turkce hadis okuyupta bir sey yapamayiz heleki ne kadar yanlis var tercumelerle size el bani ile butinin arapca kasetini bulabilirseniz dinleyin bende dinliyecem buldugumda inshaALLAH kitabida okuyun bu konu uzerinde el baniyle guzel bi munazarasi var buda dimeshk halkinin cogunun onunde olmustur ben kitabi okudum ama bitirmedim o kadarini bile okumak yeterli oldu biz ilimsiz insanlariz tartismak bize dusmez ondan ben daha tartismiyorum tartismayi biraktim akhiler kusura bakmayin yazdiginiza cevap vermicem inshaALLAH sadece soyliyecegim suki kendimizi alim sanip hadislerden hukum cikarmaya calismayalim kendimiz yorum yapmaya calismayalim

ALLAH icin hepinizi seivyorum akhiler kusura bakmayin yazdiklariniza cevap veremiyecem ben burya kimseyi kotulemeye gelmedim ama akhiler sadece bugunun bir kac alimi uzerinde kor olup kalmayin arastirin sorusturun gerrekirse iki ilimli insani karsilastirin munazara etsinler kendimize gore is yapmayalim esselamu aleykum we rahmetullahi we barakatuh

M Çevrimdışı

Mutedeyyin

Guest
işin özü şu sanırım her insanın bu dini öğrenmek için çaba sarfetmesi lazım hazıra konarsa bu o kişiye farklı türde sorunlar doğuruyor

Üst Ana Sayfa Alt