Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Selefi Alimlerin Kitapları.?

A Çevrimdışı

aşkin_velayeti

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Selamunaleykum.
İbn teymiyye nin kitaplarını okumaktayım. Çok hayran kaldım. Fakat biraz ağır olduğu için kolaydan baslamaya karar verdim. Bana tavsiye edebileceğiniz selefi alimlerimizin akide ile ilgili kitapları varmı.?
veya eserleri türkçeye çevrilmis selefi alimleri hangileri.?

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Aleykum selam kardeş, polen yayınları ve guraba yayınlarını tavsiye ederim. Googleden siteleri bulabilirsin,akide ile alakalı kitaplarıda mevcut,incelikden sonra kararsız kalırsanız özelden ulaşırsanız birebir tavsiyede verebilirim.

Muaz ibni Cebel Çevrimdışı

Muaz ibni Cebel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bulundugum yerde islami kitaplar bulunmuyor yada diyanetinkilerden bulunuyor bahsettiginiz kitaplari acaba netten indirme imkanimiz varmi....tsk

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Bulundugum yerde islami kitaplar bulunmuyor yada diyanetinkilerden bulunuyor bahsettiginiz kitaplari acaba netten indirme imkanimiz varmi....tsk

kardeş kısa zamanda hosta ekleyip link veririz inşAllah. Normalde piyasada var ancak onları katagorik yapıp sunmayı düşünüyorum.

Muaz ibni Cebel Çevrimdışı

Muaz ibni Cebel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
InsAllah calismalarinizi kisa surede bizlerle paylasirsiniz simdiden Allah muvaffak etsin ...