Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Selamün Aleyküm

R Çevrimdışı

RabbeKul

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamün Aleyküm herkese .. :)

Kısaca ; Ben hayatı çok ama çok boş yaşayan bir gençtim ki bir gün oldu dedim "O" ..
"O" olmassa ben bir hiçim sen nasıl Rabbine layık kul olmayıp bu kadar boş yaşarsın ?

Rabbime şükürler olsun . Bugünleri de gördük ..
Neyse herkese iyi forumlaaar :)

!sLaM4eVeR Çevrimiçi

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Aleykum selam hoş geldiniz, Allah cc şükrünüzü arttırsın. Rabbim Kendisine yaraşır şekilde kul olabilmemizi nasip etsin.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
aleykumselam kardeşim hoşgeldin

İSTİŞHAD Çevrimdışı

İSTİŞHAD

الله لا ينسى أحداً ، هذا أمر كاف ليطمئن قلبك
Admin
aleyküm selam ve rahmetullah kardeş... hoşgeldin...

kanepe21 Çevrimdışı

kanepe21

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
aleykum selam hoş geldiniz hayırlı olur üyeliğiniz inşa...

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
a.selam hoş geldiniz

muvahhide sehidan Çevrimdışı

muvahhide sehidan

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykum Selam ve Rahmetullah hosgeldiniz kardesim.. ozur diliyerek nickinize takildim kardesim Rabimmm nickini almaniz uygunmudur acaba zira nickinizle size hitab edildiginde >>> Rabbim diye hitap edilmesi uygunmudur.. acaba benmi yalnis dusunuyorum ! .. hakinizi helal edin insAllah..

!sLaM4eVeR Çevrimiçi

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Aleykum Selam ve Rahmetullah hosgeldiniz kardesim.. ozur diliyerek nickinize takildim kardesim Rabimmm nickini almaniz uygunmudur acaba zira nickinizle size hitab edildiginde >>> Rabbim diye hitap edilmesi uygunmudur.. acaba benmi yalnis dusunuyorum ! .. hakinizi helal edin insAllah..

kardeş Allah razı olsun çok haklısınız dün ben de uyaracaktım , konuyu açan kardeş bugün bize yeni bir nick bildir değişelim aksi halde bu nick yasaklanacaktır.

R Çevrimdışı

RabbeKul

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
kardeş Allah razı olsun çok haklısınız dün ben de uyaracaktım , konuyu açan kardeş bugün bize yeni bir nick bildir değişelim aksi halde bu nick yasaklanacaktır.

aaa bunu hic dusunemedim ben . peki ozaman angel yapabilirseniz sevinirim .. Uyarı ve dikkatiniz icin Allah razı olsun :)