Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Selamü Aleyküm ve Rahmetullah

M Çevrimdışı

Muhammed Kostanov

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamü Aleyküm ve Rahmetullah Hamdın En Güzeli ALLAH`a Salatu Selam Son Peygamber Hz Muhammed Mustafa Sallallahu aleyi Ve Sellem`e Onun Ehline Asabhına ve Kıyamete Kadar bu yolda yuruyecek Müminlere Olsun Kardeşlerim Sayfanız çok güzel Maşa`ALLAH Kayıt olayım dedim ALLAH razı Olsun Cümlemizden İnşa`ALLAH Selamü Aleyküm ve Rahmetullah

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
aleykumselam ve rahmatullah kardeşim hoşgeldiniz

S Çevrimdışı

seyful_fazl

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamü Aleyküm ve Rahmetullah Hamdın En Güzeli ALLAH`a Salatu Selam Son Peygamber Hz Muhammed Mustafa Sallallahu aleyi Ve Sellem`e Onun Ehline Asabhına ve Kıyamete Kadar bu yolda yuruyecek Müminlere Olsun Kardeşlerim Sayfanız çok güzel Maşa`ALLAH Kayıt olayım dedim ALLAH razı Olsun Cümlemizden İnşa`ALLAH Selamü Aleyküm ve Rahmetullah

aleykümselam hoşgeldiniz bende bu gün gördüm maşAllah çok güzel içerikli bir site ...

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Aleykum selam we rahmetullah kardeşim hoşgeldin kardeşim , İnşeallah hayırlara vesile olursunuz s.a.