Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şebbihalar sokaktan müslüman kadınları topluyor

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
ALLAH (c.c) ellerimizle azap etsin bunlara amin

E Çevrimdışı

Ebu Halid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Nerede o davetçiler? Nerede o güzel otellerde seminer (!) veren davetçiler (!)?
Nerede İslam Ümmeti'nin yiğit evlatları?

Bu yanıbaşımızdaki zulme daha ne kadar sessiz kalacağız?
Daha ne kadar kirletilen Müslüman bacılarımızın çığlıklarını duymamazlıktan geleceğiz?
Daha ne kadar cihad için hazırlanmaktan yüz çevireceğiz?

Allah'ım bizleri affet ve ıslah et :(

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Nerede o davetçiler? Nerede o güzel otellerde seminer (!) veren davetçiler (!)?
Nerede İslam Ümmeti'nin yiğit evlatları?

Bu yanıbaşımızdaki zulme daha ne kadar sessiz kalacağız?
Daha ne kadar kirletilen Müslüman bacılarımızın çığlıklarını duymamazlıktan geleceğiz?
Daha ne kadar cihad için hazırlanmaktan yüz çevireceğiz?

Allah'ım bizleri affet ve ıslah et :(

Kardeş sanki ayrı dünyalarda yaşıyoruz. Hala birçok hoca facebookda kadına nasıl davranılır, kürtaj olur mu, selefi salihin ıvırı zıvırı sohbetlerine katarlar.

Yaz aylarıda geldi bol bol 4-5 yıldızlı otellerde islami kamplara da başlarlar.

Sözün tükendiği yer...

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Göbek nasıl büyütüler Arap Hocalara en iyi yemek nerede ısmarlanır.
En güzel otel nerededir. Kadınlara karşı nasıl davranmalıyız.
Onlar bizim güllerimizdir
Sevelim sevilelim
Bu Dünya Kimseye kalmaz.
pis hariciler...
Defolun Tekfirciler...
Ah bu cihadcılar varya selefi bi türlü anlayamadılar.
ABD askerine şiddete hayır.
Tayyip Seçilmiş bir kuldur.
Fetullah Güleni sevelim.
Kitap yazdım ama ben okumadım.
Nasıl iman edilir.
Kitapta anlattım sizde bana anlatın anlayamadım
cehenneme doğru bir gemi kalkar bu limandan haydi dolduralım.
En güzel davetci biziz.
Herkes iyi....
hakkı savunanla kötü....
Polisimize laf söylemeyin.
Sohbete gelen soru soranlar ajan olabilir dikkat edin.
Annemi özledim.
Nerede cihad var....
Ben neden duymadım...
Kürtaja hayır....
4 Kadın almanın püf noktaları.....
Eşime söz geçiremedim bari size söz gecirim....
Tesbih çekmek bidattir.
Ebu Hanife hata yapar; tayyip yapmaz....
Helvadan put yaptık onuda araplara yedirmeye çalıştık...
Çok acızzzz.
Acıların çocugu olduk...
Kimse bize anlamadı.
Bizde sizi anlamadık.
Gelin İman edemeyelim.....
Hakkı söylerken dilim kaşında batılı söylemek zorunda kaldım.
Çok korkuyorum heran takiyye yapabilirim.

İşte böyle şeyler yapıyorlar anladınız siz onu:)

B Çevrimdışı

BirMusluman

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Vallahi söz bitti kalem kırıldı Rabbim ordaki mumin kılıçlara yardım etsin.

ي Çevrimdışı

يَعْقِلُونَ

Üye
İslam-TR Üyesi
"Evlerinizde oturun" (33:33)

(Ebu Hureyre’den nakledildiğine göre) Resulullah (asm.):
“Yakında büyük fitneler olacak, o fitnelerde (yerinde) oturanlar ayaktakilerden, ayaktakiler yürüyenlerden, yürüyenler koşanlardan, daha hayırlı olacaklar. Kim o fitne içinde bulunmuş olursa, ondan uzak dursun. O zaman bir iltica yeri, sığınacak mekan bulursa ona sığınsın.” (Sahihu’l-Buhari VIII, 92; Tefriru’l-Kurani’l-Azim II, 43; Sunenu İbn-i Mace, II, 3961.)

(4761)- Hz. Ebu Musa (radıyallahu anh) anlatıyor: "Resûlullah (aleyhissalâtu vesselâm) buyurdular ki:

"Kıyametten hemen önce karanlık gecenin parçaları gibi fitneler var. Kişi o fitnelerde mü'min olarak sabaha erer, akşama kafir olur; mü'min olarak akşama erer, sabaha kafir çıkar. O fitnede oturan, ayakta durandan hayırlıdır. Yürüyen koşandan hayırlıdır. Öyleyse yaylarınızı kırın, kirişlerinizi parçalayın, kılıçlarınızı da taşa vurun. Sizden birinin evine girerlerse Hz. Adem'in iki oğlundan hayırlısı olsun (ölen olsun, öldüren değil)" [Ebu Davud, Fiten 2, (4259, 4262); Tirmizî, Fiten 33, (2205).]

E Çevrimdışı

Ebu Halid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Fitneler müslümanın müslümana karşı savaşmasıdır sevgili kardeşim. La İlahe Esad dedirten bir orduya karşı cihad edilir. Bizler ayetlerden ve hadislerden kendimiz hüküm çıkartmayız, bu konuda ehil olan Ehli Sünnet ulemasının görüşlerine bakarız. Hüküm çıkartmak öyle basit bir mevzu değildir. Bugün güvenilir Ehli Sünnet uleması ve cihad alimleri Suriye'de cihadın farzı ayn olduğunu duyurmaktalar. Bunca cihad ahkamı ile ilgili ayet ve hadisler varken müslümanın müslümanla fitneye düşmesi sırasında olacak olayları aslen kafir olan saldırgana yorarak cihadı terk etmek doğru birşey olmasa gerek Allahu alem.

Muhammed Yusuf Çevrimdışı

Muhammed Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
la ilahe illallah kardeşim senin derdin ne?inşeallah art niyetli değilsindir?

Fitneler müslümanın müslümana karşı savaşmasıdır sevgili kardeşim. La İlahe Esad dedirten bir orduya karşı cihad edilir. Bizler ayetlerden ve hadislerden kendimiz hüküm çıkartmayız, bu konuda ehil olan Ehli Sünnet ulemasının görüşlerine bakarız. Hüküm çıkartmak öyle basit bir mevzu değildir. Bugün güvenilir Ehli Sünnet uleması ve cihad alimleri Suriye'de cihadın farzı ayn olduğunu duyurmaktalar. Bunca cihad ahkamı ile ilgili ayet ve hadisler varken müslümanın müslümanla fitneye düşmesi sırasında olacak olayları aslen kafir olan saldırgana yorarak cihadı terk etmek doğru birşey olmasa gerek Allahu alem.
2 kere hatta 4 kere oku bu yazılanları...

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı

“Yakında büyük fitneler olacak, o fitnelerde (yerinde) oturanlar ayaktakilerden, ayaktakiler yürüyenlerden, yürüyenler koşanlardan, daha hayırlı olacaklar. Kim o fitne içinde bulunmuş olursa, ondan uzak dursun. O zaman bir iltica yeri, sığınacak mekan bulursa ona sığınsın.” (Sahihu’l-Buhari VIII, 92; Tefriru’l-Kurani’l-Azim II, 43; Sunenu İbn-i Mace, II, 3961.)

(4761)- Hz. Ebu Musa (radıyallahu anh) anlatıyor: "Resûlullah (aleyhissalâtu vesselâm) buyurdular ki:

"Kıyametten hemen önce karanlık gecenin parçaları gibi fitneler var. Kişi o fitnelerde mü'min olarak sabaha erer, akşama kafir olur; mü'min olarak akşama erer, sabaha kafir çıkar. O fitnede oturan, ayakta durandan hayırlıdır. Yürüyen koşandan hayırlıdır. Öyleyse yaylarınızı kırın, kirişlerinizi parçalayın, kılıçlarınızı da taşa vurun. Sizden birinin evine girerlerse Hz. Adem'in iki oğlundan hayırlısı olsun (ölen olsun, öldüren değil)" [Ebu Davud, Fiten 2, (4259, 4262); Tirmizî, Fiten 33, (2205).]

bu Hadis kime reddiye

yarın sana ırzına el uzatıldığında ne yapacaksın

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şerefsiz nusayriler iyice kudurdular esad rejimi zayıfladığı için bu şekilde intikam almak istiyorlar.Bu irancıların da Allah belasını versin.Halen daha esad rejimini savunan aşağılık kafirler ortalıkta dolaşıyor.Türkiyede bu kafirler esed propagandası yapıyorlar.Çok sayıda internet siteleride var.Propaganda savaşı yürütüyorlar.Suriyeli müslümanları natocu diyerek kötülüyorlar.

B Çevrimdışı

BirMusluman

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAHTAN KORK SEN AJANMISIN NESİN BU NASIL SÖZ SEN KİME REDDİYE YAZIYORSUN.ORDA AKİDE SAVAŞI VAR KARDEŞ BÖYLE SÖYLENİR Mİ?HİÇ Mİ TAKİP ETMİYORSUN GÜNDEMİ YOKSA FASIKLARIN GETİRDİĞİ HABEERLERLE Mİ BESLENİYORSUN VALLAHİ UTANMAMIZ GEREKEN YER DE SEN NASIL BİRŞEY YAZMIŞSIN.ALLAH SENİ İSLAH ETSİN.EĞER ART NİYETLİ BİRİYSEN ALLAH SENİ TEŞHİR ETSİN.

ي Çevrimdışı

يَعْقِلُونَ

Üye
İslam-TR Üyesi
bu hadislerdeki fitnenin müslümanların kendi aralarında savaşması ile ilgili olduğu nerede yazıyor?

"Yaklaşan bir şerden yazık Araplara! Elini çeken ondan kurtulur." [Ebu Davud, Fiten 1, (4249).]

burada araplar diyor mesela.

ayrıca kadınların sokakta işi ne, hem de böyle bir fitne ortamında?

A Çevrimdışı

akhib

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Şerefsiz nusayriler iyice kudurdular esad rejimi zayıfladığı için bu şekilde intikam almak istiyorlar.Bu irancıların da Allah belasını versin.Halen daha esad rejimini savunan aşağılık kafirler ortalıkta dolaşıyor.Türkiyede bu kafirler esed propagandası yapıyorlar.Çok sayıda internet siteleride var.Propaganda savaşı yürütüyorlar.Suriyeli müslümanları natocu diyerek kötülüyorlar.
evet kardeş bu kafirlerden en tehlikeliside nureddin şirindir siyonistler suriyede islamcı ordu hazırlamış abd yi davet etmek için ne büyük palavra ve ne yazık ki aman tekfirci oluruz hariciliğe meylederiz deyip din kardeşlerini hiç umursamadan tekir edebilenler bu şirin ve yardımcıları hakında bidat çı fısk sapık demekden başka birşey diyemiyor daha yanı başımızdaki kafirlere tavrını koyamayanların cihad naaraları atmalarıda çok komik ,Allah kafir rafizleri ve yardakçılarını kahretsin

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi

Havanın güneşli olması ve mis gibi bi bahar havası olması ayrıca günlerce top ateşi altından bıktıkları için olabilir mi ? öyle mi gözüküyor sence ?

hala kardeşlik bağını anlamamış kimselerin olması,kafirlerin müslümanları katletmesinden daha acı

kardeşlerimiz günahkarda olsa mazlumda olsa yardım edilmek ve kollamak zorundayız
yaptıkları günah ve hataları ayrı bir konumda değerlerndirilir ve bu şuan yeri değil

Muhammed Yusuf Çevrimdışı

Muhammed Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu hadislerdeki fitnenin müslümanların kendi aralarında savaşması ile ilgili olduğu nerede yazıyor?

"Yaklaşan bir şerden yazık Araplara! Elini çeken ondan kurtulur." [Ebu Davud, Fiten 1, (4249).]

sen bi bayan olsan eşin şebbihalarca katledilse 4 çocuğun aç bi şekilde evde ağlasa sen ne yaparsın oturduğun yerden konuşmak ne kadar kolay değil mi klavye alimi !

B Çevrimdışı

berae24

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:( ya rabbi kendimden utanıyorum ... subhanAllah bu nasıl bir müsibet ya rabbi :(

F Çevrimdışı

faris-i

Guest

nıckının hakkını ver KARDESIM sen nededıgının farkındamısın! yazık islam ümmetıne bak ne haldeyız... hırsız degılde ev sahıbı suclanıyor... ne işivar kadının sokakta dıyor .yarabbı yarasulullah sozun bıttıgı yer kac yasındasın sen merak edıyorum? ya islamın namusa verdıgı degeri bılmıyorusun yada art nıyetlısın...

Üst Ana Sayfa Alt