Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Saadet Hangi Suriye’de?

heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cadde ortasında Saadet Partisi bayrağı yanında dev bir Suriye bayrağı asılmış. Yanlış anlaşılmasın asılan Özgür Suriye bayrağı değil, Baas rejiminin bayrağı!

saadet-baas.jpg

Baas zulmüne karşı Suriye halkının 3 yıldır verdiği mücadeleye onca yaşanan yıkım ve katliamlara rağmen mesafeli durmayı tercih eden hatta aleyhte propagandalara destek veren Saadet Partisi son etkinliğiyle konumunu daha bir netleştirmiş gibi.

'İslam Kardeşliği ve Müslüman Gençlik' başlığı altında dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirlerin katıldığı bir organizasyona imza atan Saadet Partisi söz konusu etkinliğin duyurusu kapsamında ülke bayraklarını cadde ve sokaklara astı. Ulusal sembollerle İslam kardeşliği arasında ne gibi bir bağ kurulmuş anlayabilmiş değiliz ama ondan daha çarpıcı bir görüntü daha vardı. Kim ne adına katılmış bilmiyoruz ama toplantıya Suriye’den de katılımcı olmuş. Ve cadde ortasında Saadet Partisi bayrağı yanında dev bir Suriye bayrağı asılmış. Yanlış anlaşılmasın asılan Özgür Suriye bayrağı değil, Baas rejiminin bayrağı!

Baas katliamlarının fütursuzluğunun zirve yaptığı bir dönemde Suriyeli Müslümanların iki yıldır reddettiği Esed yönetiminin sembollerine Milli Görüş’ün bu ilgisi nasıl açıklanabilir?

Haksöz Haber

ي Çevrimdışı

يَعْقِلُونَ

Üye
İslam-TR Üyesi
ben saadetin bu tutumunu şuna bağlıyorum. adamlar suriye'deki olayların arkasında haçlıların ve siyonistlerin olduğunu ve suriye'de müslümanın müslümana kırdırılmak istendiğini düşünüyorlar ve suriye'nin haçlı ve siyonist mihraklar tarafından işgal edilmesini istemiyorlar. ben esad'ı desteklediklerini sanmıyorum. sadece esad ile muhalifler dış mıhrakların gazına gelmesin, haçlılar ile siyonistler bu işe karışmasın istiyor olabilirler.

heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ben saadetin bu tutumunu şuna bağlıyorum. adamlar suriye'deki olayların arkasında haçlıların ve siyonistlerin olduğunu ve suriye'de müslümanın müslümana kırdırılmak istendiğini düşünüyorlar ve suriye'nin haçlı ve siyonist mihraklar tarafından işgal edilmesini istemiyorlar. ben esad'ı desteklediklerini sanmıyorum. sadece esad ile muhalifler dış mıhrakların gazına gelmesin, haçlılar ile siyonistler bu işe karışmasın istiyor olabilirler.

ciddi misin sen?

abdullah13 Çevrimdışı

abdullah13

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Haçlılar ve siyonistler zaten bu hale getirmedi mi daha ne karışacaklar acaba??
Yani işin içinde siyonistlerin parmağı yok ve kardeş kardeşi mi vuruyor?

E Çevrimdışı

Ebu Halid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esad'ın sihirbazı olan Ramazan el Buti'yi şehid ilan eden Milli Görüş zihniyetinden de ancak bu beklenirdi zaten.
Bu zihniyet sahipleri hiç mi Allah'tan korkmaz yahu?!

W Çevrimdışı

wert

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Şakşakçıların vazgeçilmez partisi nifak tohumlarının merkezi dünyaya düşkünlüğün ve ahiret vadederek dünyalık elde etmenin kalesi Saadet Partisi..

Üst Ana Sayfa Alt